• Головна
  • Жителям Херсонщини розповідають як захистити землю від незаконних посягань
18:46, 20 серпня 2017 р.

Жителям Херсонщини розповідають як захистити землю від незаконних посягань

Новостворені мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги попереджатимуть конфліктні ситуації з землею – з цією метою на Херсонщині розпочалась антирейдерська правопросвітницька кампанія, яка стартувала 17 серпня у найвіддаленішому районі області – селі Хрестівка та смт Чаплинка.

Консультування жителів, сільгоспвиробників та фермерів цих населених пунктів проводила мобільна група на чолі з директором Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Мариною Єлисєєвою та начальником ГТУЮ у Херсонській області Костянтином Хутковським.

Мешканці Чаплинського району отримали первинну правову допомогу, тобто консультації та роз´яснення з питань антирейдерського законодавства, способів та механізмів захисту земель і врожаю від незаконних посягань, передачі права власності на землю тощо.

Присутні дізнались про порядок подання скарги на рішення, дії чи бездіяльність державного реєстратора до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Справа в тім, що останнім часом практикується складення подвійних договорів, коли, наприклад, з одним фермером укладаються договори по старому реєстру, який діяв до 2013 року, а з іншим фермером – ще один договір, вже за новим реєстром, тому реєстратор повинен взяти витяг із старого реєстру і детально все перевірити, чи був цей договір зареєстрований.

Йшлося також і про строки розгляду заяви щодо здійснення державної реєстрації земельної ділянки в державному земельному кадастрі, присвоєння кадастрового номеру земельній ділянці тощо.

Правники звернули увагу й на порядок перереєстрації прав на землю, передачі землі в оренду. Адже мета таких заходів – правова обізнаність громади. Як кажуть, поінформований – значить озброєний!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Безоплатна #допомога #Херсон #Чаплинка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...