• Головна
  • Прийом громадян в містечку науковців
07:57, 18 серпня 2017 р.

Прийом громадян в містечку науковців

Прийом громадян в містечку науковців, фото-1

Начальник відділу обслуговування громадян № 2 Херсонського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Василенко 16 серпня 2017 року провела виїзний прийом громадян за місцем їх проживання в смт Наддніпрянське Дніпровського району м. Херсона. За консультацією до фахівця Пенсійного фонду прийшли мешканці селища, переважна більшість яких працювали на науковій роботі в Інституті зрошуваного землеробства. Пенсіями зазначеної категорії громадян на даний час опікується відділ, який очолює Олена Василенко.

Основним питанням, яким переймаються майже всі колишні науковці - це зміни в їх пенсійному забезпеченні після проведення пенсійної реформи. Фахівець управління із застосуванням комп’ютерного забезпечення кожному особисто надала роз’яснення щодо очікуваного розміру пенсії. Під час спілкування з особами передпенсійного віку, Олена Василенко запросила їх до сектору по роботі з майбутніми пенсіонерами управління, куди вони можуть завчасно звернутися для оформлення пенсійної справи. Розповіла про порядок призначення пенсії та перелік необхідних документів для цього, ознайомила з основними проблемами, з якими найчастіше стикаються громадяни при оформленні пенсій, а також про чинники, від яких залежить розмір майбутньої пенсії.

Працюючим пенсіонерам надала роз’яснення щодо виплати їм пенсії та нагадала про обов’язок повідомляти управління Пенсійного фонду про своє працевлаштування з метою уникнення переплат пенсійних коштів та які негативні наслідки чекають їх у зв’язку з цим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пенсії #виїздний #прийом #громадяни #пенсіонери
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...