Прийом громадян в містечку науковців

Начальник відділу обслуговування громадян № 2 Херсонського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Василенко 16 серпня 2017 року провела виїзний прийом громадян за місцем їх проживання в смт Наддніпрянське Дніпровського району м. Херсона. За консультацією до фахівця Пенсійного фонду прийшли мешканці селища, переважна більшість яких працювали на науковій роботі в Інституті зрошуваного землеробства. Пенсіями зазначеної категорії громадян на даний час опікується відділ, який очолює Олена Василенко.

Основним питанням, яким переймаються майже всі колишні науковці - це зміни в їх пенсійному забезпеченні після проведення пенсійної реформи. Фахівець управління із застосуванням комп’ютерного забезпечення кожному особисто надала роз’яснення щодо очікуваного розміру пенсії. Під час спілкування з особами передпенсійного віку, Олена Василенко запросила їх до сектору по роботі з майбутніми пенсіонерами управління, куди вони можуть завчасно звернутися для оформлення пенсійної справи. Розповіла про порядок призначення пенсії та перелік необхідних документів для цього, ознайомила з основними проблемами, з якими найчастіше стикаються громадяни при оформленні пенсій, а також про чинники, від яких залежить розмір майбутньої пенсії.

Працюючим пенсіонерам надала роз’яснення щодо виплати їм пенсії та нагадала про обов’язок повідомляти управління Пенсійного фонду про своє працевлаштування з метою уникнення переплат пенсійних коштів та які негативні наслідки чекають їх у зв’язку з цим.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов