• Головна
  • Херсонську молодь запрошують на форум "Дніпро 2017"
11:00, 17 серпня 2017 р.

Херсонську молодь запрошують на форум "Дніпро 2017"

21 - 26 серпня 2017 р. у місті Дніпро Свiтoвий Конґрес Украïнських Молoдiжних Органiзацiй організовує Форум української молоді діаспори «Дніпро 2017», який спрямований на формування патріотичної свідомості молоді. До участі запрошуються лідери та керівники українських молодіжних громадських організацій.

Основними завданнями заходу є: мережування керівників українських молодіжних та громадських організацій діаспори та їх згуртування навколо ідеї консолідації та об’єднання світового українства, заради підтримки та допомоги Україні, а також розбудови міжнародних діаспорних структур, зміцнення існуючих та налагодження нових міжнародних контактів з молоддю, підприємцями, громадськими та культурними діячами України.

21 - 23 серпня - офіційна частина, Річні збори СКУМО.

22 серпня - Офіційне відкриття Форуму заплановано о 17.00 годині в Дніпропетровському академічному українському музично-драматичному театрі ім.Т.Г.Шевченка.

22 і 23 серпня - засідання тематичних сесій за участі міжнародних експертів та запрошених гостей.

24 - 26 серпня - триватиме неофіційна частина програми, яка складатиметься з тренінгів, семінарів, зустрічей та майстер класів. Неофіційна частина ФУМД передбачена тільки для участі представників молоді діаспори віком 18-30 років.

Реєстрація відкрита для всіх бажаючих http://fumd.skumo.org/

Участь у Форумі можлива за наявності відповіді-підтвердження від організаторів. Пріоритет надаватиметься представникам організацій та інституцій, які мають найкращу практику ведення своєї діяльності на благо України та співпраці з діаспорою.

Реєстрація учасників триває до 5 серпня.

Форум відбувається за підтримки Міністерства молоді та спорту України, міського голови Дніпра Бориса Філатова, Дніпровської міської ради, Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпропетровської обласної ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#форум #молодь #Дніпро #конгрес #діаспора
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...