• Головна
  • Володимир Гройсман ознайомився з потужностями провідних підприємств Херсонщини
07:34, 17 серпня 2017 р.

Володимир Гройсман ознайомився з потужностями провідних підприємств Херсонщини

Володимир Гройсман ознайомився з потужностями провідних підприємств Херсонщини, фото-1

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в супроводі голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва прибув на провідне підприємство Херсонщини – ТОВ «Данон Дніпро», яке є одним серед найбільших підприємств в області з іноземними інвестиціями, найкращим платником податків регіону, роботодавцем, який бере активну участь у громадському житті Херсонщини і робить значний внесок у її розвиток.

Володимир Гройсман мав змогу особисто переконатися, що підприємство має сучасне обладнання, використовує у виробництві прогресивні технології та укомплектоване висококваліфікованим персоналом.

Глава Уряду ознайомившись з виробничими потужностями підприємства зазначив, що в кожному регіоні є свої особливості та прекрасні виробництва:

«Сьогодні ми бачили високотехнологічне виробництво, яке кожного року модернізується, виробляє абсолютно конкурентний продукт і найголовніше – це нове виробництво, досвід якого може бути використаний на інших підприємствах. Спілкуючись з керівництвом підприємств, дуже багато є питань, які можуть бути освоєні в Україні, як нове виробництво високоякісної продукції».

Він також підкреслив, що для нього особисто, та в цілому для країни важливо, щоб в Україну вкладалися інвестиції, в тому числі і внутрішні.

«За інвестиціями прийдуть нові технології, нові робочі місця і конкретність нашої країни на глобальних ринках, а саме головне – це забезпечення якісною продукцією українських громадян. Тому розвиток національної економіки для нас є ключовим», - резюмував Прем’єр-міністр України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Гройсман #данон #визит #Херсонщина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...