![](https://s.0552.ua/section/logo/upload/pers/7/logo.png?20240727)
16:09, 4 серпня 2017 р.
«Мобільний офіс соціального захисту» працює в селищі Зеленівка
![«Мобільний офіс соціального захисту» працює в селищі Зелен..., фото-1 «Мобільний офіс соціального захисту» працює в селищі Зеленівка, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної у м. Херсоні ради продовжує покращувати доступність соціальних послуг для громадян та здійснювати прийом мешканців відділених населених пунктів Дніпровського району за місцем проживання.
03 серпня «Мобільний офіс соціального захисту» працював у селищі Зеленівка. Спеціалістом управління праці та соціального захисту населення Олександрою Підкопаловою здійснено прийом громадян з питань монетизації субсидій. Прийом здійснювався у приміщенні Зеленівської селищної ради, де громадяни мали можливість заповнити заяви на повернення коштів, отримати консультації та роз’яснення з усіх питань соціального захисту.
«Мобільний офіс соціального захисту населення» дозволяє громадянам з віддалених населених пунктів Дніпровського району отримати соціальні послуги зручно, без необхідності витрачати час та кошти на поїздку в місто.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Їхнє право на кохання поки не визнається державою. Харківська активістка — про шлюб з військовою, та навіщо Україні прайди
Партнерський матеріал
15:00
25 липня
Таких хірургинь в Україні одиниці. Як жінка з Луганська рятує нерви військових
Партнерський матеріал
13:00
25 липня
18:00
24 липня
14:41
24 липня
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...