• Головна
  • Роботодавці Херсонщини спрямували до зведеного бюджету 1,6 мільярда гривень ПДФО
18:40, 3 серпня 2017 р.

Роботодавці Херсонщини спрямували до зведеного бюджету 1,6 мільярда гривень ПДФО

За сім місяців 2017 року працедавці Херсонщини перерахували до бюджетів усіх рівнів 1550,6 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб. Це на 516,3 млн. грн. або у 1,5 рази перевищує минулорічний показник. Податок на доходи фізичних осіб є лідером у наповненні зведеного бюджету регіону та складає 45,2 % від загальних надходжень.

Місцеві скарбниці нашої області отримали 74,2% від зібраного податку, який є основним джерелом надходження бюджетів Херсонщини. А це - 1151,3 млн.грн. для бюджетів херсонських громад. Окрім того, майже чверть сплаченого податку на доходи фізичних осіб, а саме 399,3 млн.грн. спрямовано до державного бюджету.

Як зазначив начальник Головного управління ДФС у Херсонській області Ігор Клим, системна виплата офіційної заробітної плати роботодавцями області якісно впливає на надходження з податку на доходи фізичних осіб. Завдяки відповідальності значної частини херсонських працедавцівбюджети усіх рівнів, і в першу чергу територіальні громади, отримують найбільшу частку податкових надходжень для розвиткувласної соціально-економічноїсфери.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюджет #податки #доходи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...