• Головна
  • На Херсонщині проводиться системна робота із виведення земельних відносин у правову площину
09:40, 2 серпня 2017 р.

На Херсонщині проводиться системна робота із виведення земельних відносин у правову площину

На Херсонщині проводиться системна робота із виведення земельних відносин у правову площину, фото-1

Завдяки плідній співпраці правоохоронних органів області, на Херсонщині все частіше почали виявляти незаконно зайняті земельні ділянки сільськогосподарського призначення, які «підприємливі» фермери використовували для вирощування врожаїв зернових, соняшника та сільськогосподарських культур.

Відповідні незаконні операції із земельними ресурсами з боку порушників закону призводять до недоотримання бюджетом величезних сум коштів.

Тож в цьому році, Херсонщина одна із перших почала запроваджувати процедуру вилучення врожаю землекористувачів, які самовільно використовують земельні ділянки сільськогосподарського призначення та незаконно вирощують на них зернові та баштанні культури, соняшник.

Так, з початку року всього було виявлено самовільно зайнятих понад 2,5 тис. га земель сільськогосподарського призначення.

Згідно діючого законодавства, громадянин, який не має правовстановлюючих документів на землю, не набуває права власності і на врожаї. За таких обставин рішеннями суду накладено арешти на врожаї, вирощені на частині зазначених земельних ділянок. Вже зібрано врожай ранніх зернових - 466 т пшениці, ячменю і жита, який передано для реалізації відповідній ліцензованій організації. Всі отримані кошти від продажу зернових, а це близько 2 мільйонів гривень, будуть спрямовані до державного бюджету.

Крім цього, накладено арешт на посіви соняшника на 436 га, вирішується питання про арешт врожаю насіння на ділянці 548 га.

Спільна робота правоохоронних органів та інших органів влади в даному напрямку триває.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прокуратура #землі #відносини #Херсонщина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...