• Головна
  • У Херсоні 27 слідчих склали Присягу поліцейського на вірність Українському народові
08:52, 2 серпня 2017 р.

У Херсоні 27 слідчих склали Присягу поліцейського на вірність Українському народові

У Херсоні 27 слідчих склали Присягу поліцейського на вірність Українському народові, фото-1

Лави поліції Херсонщини сьогодні поповнили 27 слідчих. Вони пройшли жорсткий відбір. Кожен кандидат довів свою професійну придатність: склав тести, заліки з фізичної підготовки, військо-лікарську та поліцейську комісії. Всі вони мають вищу юридичну освіту, а також досвід роботи в правоохоронних структурах.

За 4 місяці кандидати пройшли курс первинної професійної підготовки на базі Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ. Заняття з майбутніми поліцейськими проходили у формі лекцій і тренінгів, застосовувалися мультимедійні засоби. Курсанти вивчали законодавчу базу, нормативно-правові акти, засвоювали на практиці тактичну та вогневу підготовку. Багато часу приділялося заняттям правильного поводження зі зброєю, техніці безпеки та діям у типових і екстремальних ситуаціях.

У Херсоні 27 слідчих склали Присягу поліцейського на вірність Українському народові, фото-2

Церемонія присяги розпочалась з Державного Гімну України у виконанні оркестру Головного управління Національної поліції в Херсонській області. Право урочисто зачитати текст Присяги працівника Національної поліції України надали капралу поліції Павлу Полусмяку.

У Херсоні 27 слідчих склали Присягу поліцейського на вірність Українському народові, фото-3

З напутніми словами до випускників звернувся заступник начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області Микола Вербицький:

"Професія поліцейського дуже складна, особливо в такий непростий для держави час. Будьте вірними Присязі, слова якої ви сьогодні проголосили, а права і свободи громадян, які ви будете захищати, нехай стануть для вас основним пріоритетом у вашій службовій діяльності".

У Херсоні 27 слідчих склали Присягу поліцейського на вірність Українському народові, фото-4

Завершилося свято урочистим маршем нових поліцейських, повідомляє Відділ комунікації поліції Херсонської області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#присяга #поліція #Херсон #слідчі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...