![](https://s.0552.ua/section/logo/upload/pers/7/logo.png?20240727)
20:29, 1 серпня 2017 р.
Голова Херсонської ОДА зустрівся з Представництвом Європейського Союзу в Україні
![Голова Херсонської ОДА зустрівся з Представництвом Європей..., фото-1 Голова Херсонської ОДА зустрівся з Представництвом Європейського Союзу в Україні, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
1 серпня в Херсонській облдержадміністрації відбулась зустріч очільника області Андрія Гордєєва зі співробітниками Представництва Європейського Союзу в Україні. "Круглий стіл" пройшов в рамках проведення інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні».
«Херсонська область належить до одного з найбільш сприятливих регіонів України для розвитку високо інтенсивного овочівництва, завдяки наявності значних з рошувальних площ та достатньої кількості потужностей для їх переробки. Саме тому проект, спрямований на інтеграцію підприємств малого та середнього бізнесу у світову торговельну мережу, є для нас актуальним та своєчасним», - прокоментував голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.
![Голова Херсонської ОДА зустрівся з Представництвом Європей..., фото-2 Голова Херсонської ОДА зустрівся з Представництвом Європейського Союзу в Україні, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
В обговоренні взяли участь керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС Юргіс Вілчінскас, перший секретар Представництва ЄС з питань децентралізації та секторальних реформ Бенедікт Германн, міський голова Володимир Миколаєнко та заступник голови облдержадміністрації Євген Рищук.
Пан Юргіс розповів про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, а також зробив огляд програм Євросоюзу, зокрема, інформаційних, освітніх та культурних проектів:
• «Горизонт 2020»
• «COSME»
• «EU4Business»
• «UopenEU»
• «Креативна Европа»
• «Twinning»
• «Erasmus»
• «Euroquiz» .
«Україна для Європейського Союзу найпріоритетніша країна. Ми зосереджені на тому, щоб допомогти вашій країні перейти на європейські стандарти», - зазначив керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС Юргіс Вілчінскас.
![Голова Херсонської ОДА зустрівся з Представництвом Європей..., фото-3 Голова Херсонської ОДА зустрівся з Представництвом Європейського Союзу в Україні, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Перший секретар Представництва ЄС Бенедікт Германн розповів про особливості реформи децентралізації в Україні та порівняв їх з децентралізацією у країнах-членах Євросоюзу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Їхнє право на кохання поки не визнається державою. Харківська активістка — про шлюб з військовою, та навіщо Україні прайди
Партнерський матеріал
15:00
25 липня
Таких хірургинь в Україні одиниці. Як жінка з Луганська рятує нерви військових
Партнерський матеріал
13:00
25 липня
18:00
24 липня
14:41
24 липня
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...