Розвиток електронного суду у Херсоні

Розвиток електронного суду у Херсоні, фото-1

Проект iGov спрямований на спрощення бюрократичних процедур та наближення адміністративних послуг до людей. Він охоплює найрізноманітніші сфери життєдіяльності суспільства.

Окремим важливим його напрямком став розвиток електронного суду. Вже зараз громадяни по всій країні, у тому числі Херсонської області, можуть скористатися рядом відповідних онлайн-сервісів, одним із найбільш запитуваних серед яких стало подання процесуальних документів у відкритому касаційному провадженні.

Для отримання цієї Інтернет-послуги необхідно перейти на портал iGov. Подальші дії включають авторизацію користувача; зазначення учасника судового процесу, в інтересах якого подаються документи, номеру судової справи, кількості і назв документів; завантаження документів і додатків до них. Наостанок потрібно натиснути кнопку «Замовити послугу» і скріпити заявку електронним цифровим підписом користувача.

Такий Інтернет-сервіс дозволяє зекономити час і зусилля громадян, обмежити малоприємні візити, відвідування та черги, пов’язані із судовими процесами.

Херсонська команда волонтерів iGov готова запустити у нашому регіоні іншу, не менш затребувану, електронну послугу (подання процесуальних документів у відкритому апеляційному провадженні), безоплатно забезпечити необхідну організаційно-технічну підтримку та навчання персоналу. 

Ми вже зверталися з цього приводу до апеляційного суду Херсонської області, проте питання запуску відповідного онлайн-сервісу потребує подальшого ретельного вивчення, додаткового консультування. Тож волонтерам iGov потрібна допомога людей, знайомих із специфікою роботи судів, готових фахово сприяти у впровадженні електронних державних послуг, розширенні сучасних онлайн-сервісів на Херсонщині.

електроннийсуд онлайн-сервіс електронніпослуги інтернет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі