Вантажівки пересуваються вулицями Херсона, незважаючи на обмеження

Через високу температуру повітря дорожнє покриття нагрівається та під впливом великої маси вантажного транспорту, який по ньому пересувається, втрачає необхідну дієздатність, що призводить до утворення вибоїн. У зв’язку з цим Херсонською міською радою було затвердженорішення про обмеження руху дорогами нашого міста транспортних засобів загальна вага яких перевищує 24 тони та навантаження на одну вісь перевищує 7 тон.

До редакції нашого видання надійшли фотографії вантажівок, що пересувались вулицею Дружби вдень. Невже правоохоронці не слідкують за дотриманням ухваленого обмеження? Шукати відповідь на це питання ми відправились до Управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку Херсонської міської ради.

«У теперішній час готується розпорядження на ім’я міського голови, щоб великогабаритний транспорт не пересувався вулицями міста в денний період у спеку»,- коментує ситуацію начальник відділу доріг В’ячеслав Нікітенков.

«Працівники дорожнього патрулю слідкують за тим, щоб великогабаритні транспортні засоби (маса яких перевищує 24 тони та навантаження на одну вісь перевищує 7 тон) не в’їжджали в місто та не пересувались його дорогами в період від 8:00 до 20:00. До восьмої години вечора вантажівки перебувають на спеціально відведених місцях для відстою (нараховують 19 таких місць). Точні дати тривалості цього рішення відсутні (обмеження діятиме до тих пір, доки температура повітря сягатиме 28 градусів і вище)», - надав детальнішу інформацію секретар Управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку Херсонської міської ради Сергій Бондар.

Можемо зробити висновок, що деталі обмеження знаходяться в процесі опрацювання і, на даний момент, контролюються недостатньо вибірково, хоча днями наш кореспондент зафіксував, як правоохоронці перевіряють крупногабаритний транспортний засіб.

Автор: Анастасія Лодига

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов