У Херсоні вулицями Карантинного острова гуляють безпритульні тварини

Мікрорайон «Корабел» переповнений котами та собаками, що не мають хазяїв. Більше того, вони тримаються маленькими зграйками по 3-4 тварини. Найбільша концентрація звірів спостерігається поблизу поліклініки №3 міської клінічної лікарні ім. А. та О. Тропіних, де собаки проявляють агресію та нападають на людей. Виправити ситуацію ніхто не квапиться, а тварини продовжують розмножуватись. Звісно, ніхто не хоче, щоб собак вбивали, як це було в 2011 та 2013 роках, але й бездіяльність громадян не влаштовує.

«На мою дружину якось напала одна з дворняг, ледь відігнали палкою. Я люблю тварин, але хворіти на сказ не хочу», - висловився Олександр.

Є й такі громадяни які всіляко захищають тварин і навіть підгодовують їх, але таких небагато. Більшість сподівається, що влада міста зверне увагу на цю проблему та почне сприяти її виправленню. Невтішну ситуацію з безпритульними собаками взялось виправляти КП «Гарантія». Підприємство спонсорує стерилізацію тварин, що блукають вулицями Херсона. З приводу цього питання до вищеназваного комунального підприємства(яке знаходиться за адресою вул.Горького (нині Театральна), 21) може звернутись кожен громадянин. Там вам нададуть номер спеціалістів, з якими ви зможете зв’язатись і домовитись про відлов безпритульної собаки.

«Після того, як ви вкажете місцезнаходження тварини, наші спеціалісти її відловлять та протягом 4 днів стерилізують та зроблять необхідні щеплення. Після процедури їй на вухо буде прикріплена кліпса(за номером якої можна дізнатись про дату стерилізації), а потім собаку відпустять»,- повідомляє головний інженер КП «Гарантія» Олексій Хутковський.

Сміливі громадяни можуть здійснити відлов власноручно і привести тваринку на процедури (огляд, щеплення, стерилізація) за адресою вул.Бурназяна,14а.

Автор: Анастасія Лодига

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов