Херсонський оглядач вагонів зайняв друге місце у конкурсі "Укрзалізниці"

Нещодавно на базі експлуатаційного вагонного депо Подільськ регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «УЗ» відбувся другий тур дорожнього конкурсу професійної майстерності оглядачів-ремонтників вагонів.

У конкурсі взяли участь по три оглядачі з чотирьох вагонних депо: Одеса-Застава-1, Подільськ, Знам’янка та Херсон.

Серед випробувань, які довелося пройти учасникам були: перевірка знань за системою «Багатопрофільного тестування», запитання у тестовій формі з охорони праці та пожежної безпеки, з експлуатації гальм; розрахунок і заповнення довідки форми ВУ-45 про забезпечення поїздів гальмами та справності їх дії за вихідними даними; виконання комплексу робіт на вантажному вагоні по заміні підвіски гальмівного башмака та виявлення несправностей на вагонах трьох типів.

Виходячи з рівня теоретичних знань та практичної підготовки, друге місце серед оглядачів зайняв Анатолій Меліхов, набравши 232 бали, відставши від переможця на 8 балів.

Усі учасники отримали пам’ятні подарунки, призери – грошові винагороди.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов