Херсонка обурена преференціями для кримчан

Херсонська активістка Євгенія Вірлич веде блог про Крим з моменту окупації і нерідко відстоює права постраждалих від окупації кримчан, але цього разу вона обурюється наглістю окремих жителів півострова та недолугістю чиновників, які створюють умови для кримчан на материковій частині України:

"Може я чогось не розумію? Для кримчан - без ЗНО! А для "материкових"? Мова йде про рівні права, тож де рівність? Я цю кримську "рівність" спостерігаю чи не щодня - набридло, аж у вухах дзвенить. Як кримчанка, я маю право на критику у повному обсязі, - пише Євгенія.

Проукраїнські кримчани - абсолютно ВСІ! - ніколи не "качають" права і діють в рамках закону. Тоді як кримська вата нахабом лізе в усі українські державні структури на материку, волаючи при цьому "ми з Криму - ми поза чергою"! І це "поза чергою" обертається в УТИСКАХ інших українців, які - НА СЕКУНДОЧКУ - вибороли своє право на вільну неокуповану землю, волонтерять і допомагають армії, яка ЗМУШЕНА була активізуватись і у військових протистояннях виборювати наше право - загальноукраїнське - бути вільними. І от саме для кримської вати зараз реалізується можливість вступити до українських вишів без ЗНО.

І на тлі цього - без ЗНО для кримчан! Бінго! Вони проходять тест на українськість? Принаймні на знання української мови, літератури та історії? Повірте кримчанці: якщо кримчани складуть іспит з української мови, літератури та історії, вони автоматично перейдуть на бік українськості. Але ж вони можуть вступати без ЗНО. Супер!

Ця країна не лише виштовхує адекватних людей - вона ще й лобіює НЕадекватних.

З.І. В процесі бесіди виявилось, що кримчани не здають ЗНО, але здають мову, історію, спецпредмет. Але де ця інформація у рекламі? Де це вказано на бордах? Усі бачать лише "без ЗНО" та безкоштовно - без подробиць. А це викликає конфлікт і відповідне ставлення до кримчан як до зрадників.

З.І.І. Іще й посилання для кримчан на сайти, які в Криму фіг відкриєш. Т - турботливість.

З.І.І.І. Роял-флеш: іще й російською".

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов