• Головна
  • ТОВ СП «НІБУЛОН» запрошує до співробітництва
Новини компаній
10:44, 16 червня 2017 р.

ТОВ СП «НІБУЛОН» запрошує до співробітництва

Новини компаній
ТОВ СП «НІБУЛОН» запрошує до співробітництва, фото-1

ВИГІДНЕ ЛОГІСТИЧНЕ РОЗТАШУВАННЯ ФІЛІЇ «ГОЛОПРИСТАНСЬКА» НАДАЄ ВАМ БЕЗЛІЧ ПЕРЕВАГ:

ЕКОНОМІЯ ЗАТРАТ ЧАСУ НА ДОСТАВКУ ЗБІЖЖЯ ТА ЗМЕНШЕННЯ ВИТРАТ НА ЙОГО ТРАНСПОРТУВАННЯ.

Реалізовуючи сільськогосподарську продукцію на філію «Голопристанська» ТОВ СП «НІБУЛОН», вам не доведеться долати великі відстані, поставляючи збіжжя до найбільших портових міст країни – Миколаєва чи Одеси.

Окрім того, зважаючи на «теплові» режими в містах та великий потік вантажівок, ви ще й не будете витрачати час на простої у чергах. Натомість увесь процес приймання зерна на новозбудованому терміналі в Голій Пристані Херсонської області триватиме не більше 40-50 хв. У свою чергу, реалізація продукції на філію «Голопристанська», що знаходиться неподалік вашого господарства, дозволить вам знизити затрати на транспортування в декілька разів. За рахунок цього ви матимите можливість використати зекономлені кошти на придбання паливно-мастильних матеріалів, добрив, насіння, підвищення заробітної плати тощо.

ОПТИМІЗАЦІЯ ВИКОРИСТАННЯ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ТА ЗМЕНШЕННЯ ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД НАЙМАНОГО ВАНТАЖНОГО ТРАНСПОРТУ

Володіючи принаймні одним транспортним засобом, ви можете ефективно реалізовувати збіжжя, встигаючи за день зробити 3-4 рейси. Таким чином, відпадає необхідність залучення додаткових вантажівок, що є особливо актуальним у період проведення польових робіт. Разом із тим, зникає потреба у використанні великотоннажного транспорту для доставки зернових та олійних культур на незначні відстані, що автоматично знижує вашу залежність від найманого автотранспорту. Отже, кількість малотоннажного вантажного транспорту зростає, а навантаження на дороги знижується.

КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНА ЦІНА

Збільшення перевезень сільськогосподарської продукції водним транспортом є одним із пріоритетних напрямів діяльності нашої компанії. Завдяки розвитку річкової логістики ми не лише знімаємо тисячі вантажівок з українських доріг, а й суттєво знижуємо затрати на транспортування збіжжя, що дозволяє пропонувати вам найкращі ціни на сільгосппродукцію у вашому регіоні. Ознайомитися із закупівельними цінами на філії «Голопристанська» ТОВ СП «НІБУЛОН» ви зможете на офіційній інтернет-сторінці компанії www.nibulon.com, у розділі «Закупівля сільгосппродукції» – «Закупівельні ціни»;

ЛАБОРАТОРНИЙ АНАЛІЗ НА МІСЦІ

За вашим бажанням фахівці лабораторії елеватора зможуть виїхати на місце зберігання зерна для проведення аналізу якості продукції при формуванні партії. Після чого ви під нашим контролем доставляєте цей вантаж на наш елеватор, де процес приймання продукції відбувається за прискореним варіантом. Шановні аграрії! Ми раді повідомити вам, що ТОВ СП «НІБУЛОН» закінчує будівництво нового високотехнологічного перевантажувального термінала з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт філії «Голопристанська» в м. Гола Пристань Голопристанського району Херсонської області. Урочисте відкриття та приймання нового врожаю на філії планується після 20 червня 2017 року.

Філія «Голопристанська» збудована спеціально для обслуговування сільгосптоваровиробників вашого району. Співпрацюючи з нами, ви отримаєте найякісніші послуги зі зберігання та доробки збіжжя, а також реалізуєте його за найвигіднішою ціною. Новий термінал працюватиме 24 години на добу та 7 днів на тиждень, тож доставити свою продукцію на наше підприємство можна у будь-який зручний для вас час. Побудований за останніми технологіями перевантажувальний термінал філії «Голопристанська» має змогу приймати до 400 вантажівок за добу. Добова потужність сушарок становить 4 тис. т, потужність із відвантаження на водний транспорт – 12 тис. т, а обсяг одночасного зберігання сільгосппродукції на терміналі – 76 тис. т. Нам важливо, щоб послугами сучасного підприємства змогли скористатися не тільки великі постачальники, а й дрібні фермери. Окрім цього, ми готові до співпраці з виробниками, які не є платниками ПДВ, та з одноосібними господарствами. У 2016/2017 маркетинговому році оцінити переваги роботи в правовому полі змогли фізичні особи Миколаївської області, що реалізовували власновирощену сільськогосподарську продукцію на елеватори компанії ТОВ СП «НІБУЛОН».

МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС ЗА АДРЕСОЮ:

Перевантажувальний термінал філії «Голопристанська» ТОВ СП «НІБУЛОН» м. Гола Пристань, Голопристанський р-н, Херсонська обл.

ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДОК: 050 394 71 70 – менеджер із закупівлі зернових та олійних культур.

Якщо у вас виникли питання, які не можна вирішити на місці, до ваших послуг наші висококваліфіковані фахівці в Миколаєві, які завжди нададуть вам необхідну допомогу.

Телефонуйте за номерами: (0512) 58 04 03 – відділ закупок (з питань укладення та супроводу договорів поставки, фінансові питання); (0512) 58 04 17 – торговий відділ (консультації щодо закупівлі та зберігання сільськогосподарської продукції).

БУТИ НАШИМИ ПАРТНЕРАМИ ВИГІДНО І ЗРУЧНО !

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Нібулон #Херсон
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...