
12:35, 10 червня 2017 р.
Ряди прикордонників поповнюються свіжими кадрами

Учора у Бердянському загоні відбулися урочистості з нагоди складання військової присяги прикордонниками-новобранцями. П’ять військовослужбовців присягнули народові України на вірність та відданість. Усі вони уже уклали контракт на проходження військової служби з прикордонним відомством.
Окрім юнаків, усе частіше захищати кордони своєї Батьківщини виявляють бажання і дівчата. Кажуть, що вирішальну роль у виборі майбутньої професії відіграв патріотизм та бажання стати прикордонником, а також стабільність, високе грошове забезпечення та сучасне технічне оснащення відомства.
Охоронятимуть юні прикордонники як і повітряні ворота Запоріжжя, так і адмінмежу із анексованим Кримом у складі зміни прикордонних нарядів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
Тепло починається з тих, хто не проходить повз – допоможіть тисячам хвостиків пережити зиму
Новини компаній
15:00
4 грудня
13:30
4 грудня
09:23
4 грудня
ТОП новини
Спецтема