• Головна
  • Гуртожиток по вул. Полковника Кедровського, 2 досі без світла
18:17, 8 червня 2017 р.

Гуртожиток по вул. Полковника Кедровського, 2 досі без світла

До 2 години ночі електроенергію гуртожитку по вул.Полковника Кедровського, 2 забезпечували за допомогою генератора напруги, - пише сайт Херсонської міської ради.

Мешканці мали змогу підзарядити телефони, приготувати їжу.

Сьогодні зранку Херсонська міська рада знову звернулась до керівництва "Херсонобленерго" з проханням підключити гуртожиток до електроенергії. Проте, керівництво підприємства прохання херсонців та міськради ігнорують, на ранкову нараду з міським головою, керівництвом депаратменту житлово-комунального господарства, КП "Таврійський", жителями гуртожитку його представники не з'явились.

Щодо боржників вживатимуть радикальних заходів. Їх викликатимуть на житлову комісію, досліджуватимуть житлові умови та платіжну спроможність. Найбільш злісних порушників чекає виселення із гуртожитку через суд.

Посадові особи КП «Таврійський» ігноруючи свої прямі обов’язки та відповідальність з початку поточного року не виконують фінансові зобов’язання перед енергопостачальною компанією та не сплачують за спожиту електроенергію. Крім того, зі слів мешканців, більшість громадян добросовісно сплачують за електроенергію, а керівництво КП не перераховує отримані від населення кошти за призначенням. А куди ж діваються кошти людей можна лише здогадуватися.

ПрАТ «ЕК»Херсонобленерго» у свою чергу заявляє, що комунальному підприємству «Таврійський» за 5 місяців 2017 року за використану електроенергію було нараховано 419 тис. 254 грн., у тому числі гуртожиткам, що розташовані по вул. Будьонного, 2, Блюхера, 2 та 4, нараховано 130 тис. 815 грн. Всього за вказаний період керівництвом КП «Таврійський» перераховано Товариству за спожиту ним електроенергію 113 тис. 836 грн., з яких з державного бюджету (Постанова КМУ №20 від 11.01.2015 року «Про затвердження порядку перерахування деяких субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг, субсидій та компенсацій») 92 тис 336 грн. Таким чином комунальним підприємством на рахунок енергопостачальної компанії перераховано лише 21 тис.500 грн. коштів, які сплачено мешканцями житлових будинків та гуртожитків.

У той же час, працівниками компанії при проведені контрольних оглядів приладів обліку в кінці травня поточного року з'ясовано, що мешканцями гуртожитків по вул. Будьонного, 2, Блюхера, 2 та 4 практично стовідсотково перераховуються кошти за використану електроенергію на рахунок КП «Таврійський», для подальшої сплати енергопостачальнику. Вказане мешканці підтверджували квитанціями та довідками комунального підприємства про відсутність боргів, - запевняють у прес-службі "Херсонобленерго".

Зрозуміле обурення громадян, які сплачують за послуги і не отримують їх. Тим більше, стало відомо про щоквартальне виділення вказаному підприємству коштів з міського бюджету на погашення заборгованості перед енергопостачальною компанією.

Відносно накопиченої значної суми за використану електроенергію, посадовими особами не було вжито жодних намагань врегулювати та стабілізувати ситуацію, аби знизити градус соціальної напруги. Керівник КП свідомо уникає будь-якої можливості уладнати боргову проблему, а лише перекладає провину на когось та шукає причину свого господарського недбальства в інших.

З цього приводу ПрАТ «Херсонобленерго» змушене було звернутися до правоохоронних органів для проведення перевірки зловживань з боку комунального підприємства.

За фактом привласнення та розтрати керівництвом КП «Таврійський» грошових коштів, слідчим відділом Херсонського ВП ГУНП в Херсонській області розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст.191 КК України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#відключення #Обленерго #Херсон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...