• Головна
  • Обов’язковими атрибутами продажу пива є ліцензія та РРО
13:57, 8 червня 2017 р.

Обов’язковими атрибутами продажу пива є ліцензія та РРО

В Україні торгувати пивом дозволено лише суб'єктам господарювання, які отримали в установленому законом порядку ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями. Однією з умов отримання такої ліцензії є наявність зареєстрованого належним чином реєстратора розрахункових операцій (далі - РРО). Така вимога поширюється і на підприємців - платників єдиного податку другої та третьої груп.

Водночас, дозволено проводити розрахункові операції без застосування РРО з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій підприємцями, що сплачують єдиний податок та здійснюють роздрібну торгівлю продовольчими товарами та пивом у пляшках і бляшанках, за умови відсутності продажу інших підакцизних товарів. У разі перевищення в календарному році обсягу доходу 1 млн грн застосування РРО є обов'язковим.

Варто зазначити, що продаж алкогольних напоїв на розлив, у тому числі пива, дозволяється лише закладам ресторанного господарства та спеціалізованим відділам підприємств, що мають статус закладів ресторанного господарства, за наявності ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та застосування РРО при проведенні розрахунків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пиво #ліцензія #РРО #підприємці #Херсон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...