• Головна
  • Для тисячі мешканців ХБК відновлено підкачку холодної води
12:39, 8 червня 2017 р.

Для тисячі мешканців ХБК відновлено підкачку холодної води

Для тисячі мешканців ХБК відновлено підкачку холодної води, фото-1

На початку червня у Дніпровському мікрорайоні завершено реконструкцію підвищувальної станції водопроводу, від якої отримують послугу водопостачання більш, ніж 1110 мешканців трьох багатоповерхових будинків (№26, 30, 32) по вул.Чорновола.

Останнім часом на старій підвищувальній станції почали траплятись перебої, які мешканці будинків відчували тимчасовою відсутністю води. Велика енергоємність насосів призводила до необґрунтованих витрат енергії та коштів. Водопровідні мережі знаходились у незадовільному стані.

Службами Водоканалу прокладено близько 250 м нового пластикового трубопроводу, облаштовано 3 водопровідні колодязі, встановлено 11 надійних засувок DOMEX польського виробництва та нову гідрофорну станцію підвищення тиску з двома енергозберігаючими насосними агрегатами з частотним регулюванням електроприводів в залежності від водоспоживання.

Частотні перетворювачі відстежують змінні запити системи водопостачання і підстроюють під них вихідні параметри насосів, яким не має необхідності працювати на повну потужність, якщо в цьому немає потреби. Завдяки цьому досягається постійне підтримання тиску в мережі та значна економія електроенергії.

Відмова від старої схеми підвищення тиску для мешканців вказаних будинків дозволить підвищити якість водопостачання та забезпечити його надійність.

Для тисячі мешканців ХБК відновлено підкачку холодної води, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Херсон #Водоканал #ХБК #постачання
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...