• Головна
  • Де найнижчий рівень зарплат на Херсонщині
07:21, 7 червня 2017 р.

Де найнижчий рівень зарплат на Херсонщині

У січні-березні на Херсонщині середньооблікова кількість штатних працівників підприємств, установ і організацій (з кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) становила 157,8 тис. осіб.

Крім того, за зовнішнім сумісництвом та за договорами цивільно-правового характеру працювало 8,7 тис. осіб. Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника у січні-березні становила 5188 грн., що у 1,6 раза вище рівня мінімальної заробітної плати на одну особу (3200 грн.).

У січні-березні порівняно з відповідним періодом минулого року розмір заробітної плати збільшився в середньому на 46,7%. Середній розмір оплати праці за січень–березень поточного року в усіх районах області був вище рівня мінімальної заробітної плати, разом із тим лише у містах Херсон, Каховка та Гола Пристань він перевищував (на 10,4%, 5,8% та 2,7% відповідно) середній показник по області та становив: у м.Херсон – 5729 грн, м.Каховка – 5487 грн, м.Гола Пристань – 5327 грн.

Найнижчий рівень заробітної плати, який не перевищував 76% від середнього по економіці, спостерігався у Горностаївському (3941 грн) районі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зарплати #статистика #Херсонщина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...