• Головна
  • Інспектори НПП "Нижньодніпровський" спіймали браконьєра (відео)
18:35, 6 червня 2017 р.

Інспектори НПП "Нижньодніпровський" спіймали браконьєра (відео)

Сумною традицією стають прикрі знахідки в районі передлиманної частини дельти Дніпра біля «Червоної хати» (це один з найбагатіших рибних заповідників області).

Так, 3-го червня інспектори держохорони нацпарку «Нижньодніпровський» знов затримали браконьєра з раколовками. Вміст пасток було вилучено та відпущено в природне середовище.

Під час оформлення протоколу для фіксації правопорушення до човна співробітників нацпарку під’їхав держінспектор Херсондержрибохорони Геннадій Лазуткін, який саме відповідальний за цей район водних угідь. Мабуть, інспектор вирішив все ж таки «відреагувати» на дії співробітників нацпарку. Нагадаємо, що декілька днів тому, а саме 21.05 та 28.05, в цій місцевості службовці нацпарку вилучили близько 63 раколовок біля самісінького посту Херсондержрибохорони!

Співробітнікамі служби держохороні НПП "Нижньодніпровський" помічен такий факт. Коли інспектори нацпарку розбіраються з браконьєром чи почінають вілучаті знаряддя вілову, то швиденько підтягуються и службовці Херсондержрібохороні. Мовляв, ми поряд. Альо як виходи, что Повз них, як гриби после дощу, з'являються все Нові і Нові пастки, сітки, котрі почти шкірного тижня вілучають співробітнікі нацпарку?

Залішається лишь здогадуватісь, куди дівляться, чи навпаки, чи не дівляться інспектори Херсондержрібохороні, коли на водній ділянці, підпорядкованій їх відділу, уходит несанкціонованій вілов. І це на протязі останніх тіжнів державної заборонено, зв'язаної з нерестом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#екологія #раколовки #браконьєри #Нижньодніпровський
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...