У Херсоні відкрився сервісний центр по наданню послуг у сфері держреєстрації громадських формувань та друкованих ЗМІ

24 квітня при Головному територіальному управлінню юстиції у Херсонській області відбулось відкриття сервісного центру по наданню послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань та друкованих засобів масової інформації.

Основна мета відкриття центру - підвищення комфорту громадян шляхом зосередження всіх послуг, які надаються Херсонським управлінням юстиції під час реєстрації громадських формувань та друкованих ЗМІ в одному місці, повідомляє justks.gov.ua.

Відтепер жителі Херсонщини зможуть отримати зазначені послуги за принципом «єдиного вікна».

Приміщення обладнане:

  • великою кількістю вікон для прийому та видачі документів, 
  • зручними зонами для заповнення документів та очікування,
  • інформаційними стендами, на яких розміщені зразки заяв на отримання послуг, переліки документів, які необхідно надати для тієї чи іншої послуги, реквізити для оплати (у разі платності послуги)
  • та інша довідкова інформація.
У Херсоні відкрився сервісний центр по наданню послуг у сфері держреєстрації громадських формувань та друкованих ЗМІ, фото-1

Сервісний центр працює у приміщенні управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Херсонській області за адресою вул. Олександрівська (Червонопрапорна), 30, з 9:00 до 18:00.

Управління нагадує, що до 1 липня 2017 року громадським формуванням необхідно привести установчі документів у відповідність до вимог Податкового законодавства, аби залишитися у Реєстрі неприбуткових організацій.

У Херсоні відкрився сервісний центр по наданню послуг у сфері держреєстрації громадських формувань та друкованих ЗМІ, фото-2
Херсон сервісний центр відкриття юстиція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии