![](https://s.0552.ua/section/logo/upload/pers/7/logo.png?20240727)
12:05, 22 квітня 2017 р.
Учасник АТО з Херсонщини присоромив владу за відношення до постраждалого
Учасник АТО з 2014 р, доброволець батальйону спецпризначення "Донбас", боєць 46 і 42 батальйону ЗСУ, який демобілізувався всього два тижні тому Володимир Ковальчук обурюється у соцмережах тим, як поставилися до постраждалого в АТО, який потребував термінової шпиталізації, працівники Центру допомоги учасникам АТО у Херсонській області.
"У мене запитання до спілки АТО при Облраді і керівників області! Чи заслуговує боєць без ніг з Чаплинки такого відношення до себе, коли треба забрати його з Одеського госпіталю по-людськи і віддати пошану! А натомість наймають маршрутку Херсон-Одеса-Херсон, висаджують пасажирів, їдуть в госпіталь за бійцем, потім за пасажирами на автовокзал, і так в Херсон! Це таке ставлення від атовців? Може ви сидите на грошових потоках,чи на черзі по списку на якусь медальку, що нічого не помічаєте? Може керівники області в цьому винні, за постачанням гуманітарки не до таких проблем? Такі питання треба вирішувати без піару, а для блага бійців!, - резюмує Володимир.
В свою чергу радник голови Херсонської обласної ради з питань взаємодії з громадським організаціями, воїнами-учасниками антитерористичної операції на громадських засадах Віктор Залевський зазначив, що вперше чує про цю проблему. Ніхто не звертався до Центру чи до представників влади за допомогою у сприянні вирішення цього питання. Крім того, у Володимира є його номер телефону, за яким можна було звернутись задля вирішення питання. Чоловіки домовились зустрітись у понеділок для подальшого обговорення ситуації і недопущення її повтору з іншими постраждалими.
"Мені не зрозуміла ситуація. Володимир знає мій номер, знає номери працівників Центру, які ніколи і нікому не відмовляють у допомозі. Окрім емоцій має бути і конструктив, тож ми домовилися зустрітись у понеділок і детально все обговорити", - зазначає Віктор Залевський.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Їхнє право на кохання поки не визнається державою. Харківська активістка — про шлюб з військовою, та навіщо Україні прайди
Партнерський матеріал
15:00
25 липня
Таких хірургинь в Україні одиниці. Як жінка з Луганська рятує нерви військових
Партнерський матеріал
13:00
25 липня
18:00
24 липня
14:41
24 липня
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...