![](https://s.0552.ua/section/logo/upload/pers/7/logo.png?20240727)
11:34, 15 квітня 2017 р.
Херсонські актори театру повернулись з Португалії
По запрошенню театру СТВ (TeatroCircodeBraga) у квітні група акторів Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша побувала на гастролях у Португалії з виставою «Обережно – жінки» за п’єсою Андрія Курейчика.
Актори зустрілись із глядачами у місті Брага, Барселуші та Порто. Три дні овацій від глядачів та друзів української діаспори та незабутні мандрівки Європою залишили найкращі емоції у пам'яті херсонських діячів культури і мистецтв.
У місті Брага на виставу завітали поважні гості – Надзвичайний і Повноважний Посол України в Португалії Інна Огнівець та представники Українського Консульства у Португалії (м. Порто) на чолі із консулом-керівником Анатолієм Ковалем. Трупа театру у свою чергу відвідала Українське Консульство у м. Порто, де відбулася тепла зустріч із представниками Консульства.
Гарний прийом, екскурсії історичними містами, враження від Атлантичного океану, та святкова літургія у вербну неділю у древньому кафедральному соборі (sè Catedral de Braga).
Гастролі пройшли з великим успіхом. Сьогодні актори вже мають запрошення на наступний рік від друзів знову відвідати Португалію, але вже з більшою кількістю міст та візитом до столиці Лісабон, - йдеться у повідомленні прес-служби театру.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Їхнє право на кохання поки не визнається державою. Харківська активістка — про шлюб з військовою, та навіщо Україні прайди
Партнерський матеріал
15:00
25 липня
Таких хірургинь в Україні одиниці. Як жінка з Луганська рятує нерви військових
Партнерський матеріал
13:00
25 липня
18:00
24 липня
14:41
24 липня
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...