![](https://s.0552.ua/section/logo/upload/pers/7/logo.png?20240727)
08:26, 15 квітня 2017 р.
На Житлоселищі буде менше перебоїв з водопостачанням
Для 900 мешканців Житлоселища на центральному тепловому пункті (ЦТП) за адресою: вул.Лугова,33 міським "Водоканалом" встановлено нові надійні та енергоекономні насоси польської фірми «Hydro-Vacuum», - йдеться у повідомленні прес-служби міського комунального підприємства.
На 90% ЦТП, що експлуатуються херсонським "Водоканалом", встановлено нове обладнання, переважно польського та італійського виробництва, що значно захищає херсонців від перебоїв у водопостачанні.
При переході вказаного ЦТП на цілодобову роботу було вже встановлено нову бустерну гідрофорну станцію з частотним перетворювачем. А тепер на заміну старим насосам продуктивністю 45 куб.м/год встановлено нові МVA50-160/1 з продуктивністю 60 куб.м/год, і, хоч насоси потужніші, електроенергії вони споживають менше.
Завдяки встановленому віброгаснику насоси працюють тихіше, а система водопостачання захищена від гідравлічних ударів та вібрацій.
Нагадуємо, що режим роботи підвищувальних установок (ЦТП) дозволяє економити електроенергію завдяки можливості переходу насосів у «сплячий режим». Якщо у мережі ніхто не використовує воду, частотний перетворювач зупиняє насоси і включає їх при необхідності у водокористуванні хоча б однієї людини.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Їхнє право на кохання поки не визнається державою. Харківська активістка — про шлюб з військовою, та навіщо Україні прайди
Партнерський матеріал
15:00
25 липня
Таких хірургинь в Україні одиниці. Як жінка з Луганська рятує нерви військових
Партнерський матеріал
13:00
25 липня
18:00
24 липня
14:41
24 липня
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...