У Художньому музеї відкрито виставку «Поезія живопису Георгія Курнакова» (фото)

12 квітня у Херсонському обласному Художньому музеї ім. О.О.Шовкуненка відбулось урочисте відкриття виставки «Поезія живопису Георгія Курнакова». В експозиції, присвяченій 130-річниці Заслуженого діяча мистецтв УСРС, представлені кращі графічні та живописні твори. Художника, чиє життя та творчість були тісно пов’язані з Херсоном, цінують і пам’ятають — познайомитись із творами Георгія Курнакова з колекції музею прийшло багато гостей. Виставку відкрила директор музею, заслужений працівник культури України, Аліна Доценко.

Начальник управління культури обласної державної адміністрації Світлана Думинська також взяла слово й під час виступу наголосила на важливості збереження культури нашого регіону та її значення для молоді Херсонщини.

У відкритті виставки взяли участь друзі та знайомі художника, які поділилися своїми спогадами з присутніми. Академік, мистецтвознавець, член Національної спілки художників України Володимир Чуприна розповів про многолітню дружбу з Георгієм Курнаковим та основні моменти його творчого шляху. 

У Художньому музеї відкрито виставку «Поезія живопису Георгія Курнакова» (фото), фото-1

Георгій Васильович Курнаков – автор неперевершених пейзажів та натюрмортів, на яких зображено краєвиди та барвисті квіти Херсонщини, був не тільки майстром пензля. Він брав активну участь в громадському житті нашого міста, заснував та довгий час опікувався спілкою самодіяльних художників «Дніпровська палітра».

Херсонський художній музей за заповітом отримав велику колекцію творів майстра, бібліотеку книг з мистецтва та художні твори з його приватного зібрання, які Курнаков збирав протягом всього життя. Вернісаж відбувся у святковій та дружній атмосфері. 

Керівництво музею запрошує мешканців області та гостей Херсону познайомитись із творчістю Георгія Васильовича Курнакова, сообщается на сайте Херсонской ОГА.

У Художньому музеї відкрито виставку «Поезія живопису Георгія Курнакова» (фото), фото-2
Херсон музей творчість виставка художники Курнаков
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии