Їхнє право на кохання поки не визнається державою. Харківська активістка — про шлюб з військовою, та навіщо Україні прайди
Партнерський матеріал
15:00
25 липня
Напередодні Великодніх свят в Херсоні активно озеленюють територію.
Так, у рамках всесвітньої акції «Дерева Миру», учні Херсонської спеціальної школи-інтернату разом зі студентами гідрометеорологічного технікуму та Спілкою жінок Херсонщини висадили на території школи 20 беріз.
«Усі ми не лише зробили нашу планету трохи зеленішою, але й проявили свою позицію за МИР!», - коментує захід представниця Спілки.
Так само за чисте довкілля виступають і посадовці Дніпровської районної ради. Разом із медперсоналом дитячої поліклініки ім. О. Лучанського вони висадили 20 саджанців катальп.