В аеропорт Херсон інвестовано більше 120 мільйонів

Сьогодні, 3 квітня, дирекція аеропорту «Херсон», обласні та міські очільники презентували здобутки «повітряних воріт» Херсонщини.

Керівники один за одним вітали дирекцію з великим ростом підприємства, та розширенням можливостей.

«В цей об’єкт станом на 2016 рік інвестовано 120 мільйонів гривень. Роботи виконувались за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та співфінансування з обласного бюджету. У 2016 році проведено роботи з реконструкції перону та руліжних доріжок. Завдяки цьому в минулому році забезпечено майже 1000 рейсів, перевезено понад 150 тисяч пасажирів», - зазначив очільник області Анрій Гордеєв.

Сьогодні відбулась прес-конференція щодо збільшення кількості рейсів Стамбул-Херсон-Стамбул до 10 разів на тиждень завдяки спільним зусиллям з авіакомпанією Turkish Airlines.

«За два роки ми змогли мобілізувати близько 127 мільйонів гривень з різних джерел: 85 – з державного бюджету й 35 – з обласного. Головне – мати розуміння того, що потрібно об`єднатись заради розвитку області. Дякую Turkish Airlines за те, що повірили нам і тепер аеропорт «Херсон» є одним із найкращих у Вашій компанії. Ви дали поштовх для розвитку й заходу інших авіакомпаній на Херсонщину», - зазначив Гордеєв під час заходу.

В аеропорт Херсон інвестовано більше 120 мільйонів, фото-1 В аеропорт Херсон інвестовано більше 120 мільйонів, фото-2
Херсон аеропорт відкриття гроші
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии