В Херсоні стартувала дезінфекція на Карантинному острові

28-29 квітня 2017 року, з метою забезпечення населення питною водою, яка відповідає вимогам ДСанПiН 2.2.4-171-10 за бактеріологічними показниками, запобігання поширенню в весняно-літній період інфекційних захворювань через питну воду, відбулась дезінфекція та промивання водопровідних мереж Старого Карантинного острова.

Дезінфекція водопровідних мереж Карантинного острова виконана фахівцями бригади водопостачання ВКГ “Корабел” з використанням гіпохлориту натрію, який використовується в технології водопостачання нашого міста замість небезпечного хлору.
Для здійснення нового технологічного процесу буди придбані два спеціальних дозаторних насоси датської фірми Grundfos, які зручні у використанні та відзначаються високою стабільністю та якістю при роботі.

Бригада слюсарів АВР виробничого господарства «Корабел»: Цвигун І.А., Орел О.Ф., Чайка А.В., Климов О.К., електромонтер Курашов В.В., на чолі з бригадиром Подвойським С.Н. пройшла докладний інструктаж щодо виконання техпроцесу. Більше того, під керівництвом начальника ВКГ «Корабел» Антипова Б.А. було завчасно проведено імітаційне тренування, при якому замість реагенту використовували звичайну воду.

Начальник служби водопостачання Герасименко В.І. та головний механік Міняйло О.Б. здійснювали строгий контроль за дотриманням технологічного процесу дезінфекції, яка була проведена згідно графіку та у встановлені терміни.

Бактеріологічний контроль якості води виконувався начальником акредитованої хіміко-бактеріологічної лабораторії МКП «ВУВКГ м.Херсона» питної води Колесниковою Л.Б. та фахівцями лабораторії Яковенко І.А. та Хрістенко О.В. Тривалість процесу практично не змінилася, проте якість дезінфекції виявилася вищою, ніж із застосуванням хлору.

29.03.2017 залишкова доза реагенту у водопровідних мережах не перевищує допустимих значень, що дозволяє використовувати воду для питних та господарсько-побутових потреб.

Нагадуємо графік дезінфекції водопровідних мереж в інших районах міста:

  • 4-5 квітня — смт. Комишани
  • 11-12 квітня – с.Степанівка
  • 19-21 квітня - мікрорайон «Корабел»
  • 25-26 квітня - місто Херсон
Херсон дезінфекція вода березень
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі