В Херсоні проведено круглий стіл з атестованими судовими експертами, які не працюють у державних спеціалізованих експертних установах

Міністерство юстиції України та його територіальні управління, відповідно до покладених завдань, координують діяльність міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та їх територіальних управлінь з питань розвитку судової експертизи. З часу наділення територіальних органів юстиції повноваженнями у сфері експертного забезпечення правосуддя,  Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області тісно взаємодіє із атестованими судовими  експертами, що не працюють у державних спеціалізованих експертних установах та здійснюють свою діяльність та території м. Херсона та Херсонської області.

24 березня 2017 року за ініціативою начальника ГТУЮ у Херсонській області Хутковського Костянтина Валентиновича було проведено «круглий стіл» з атестованими судовими експертами, які не працюють у державних спеціалізованих експертних установах на тему «Особливості призначення та проведення судових експертиз та експертних досліджень у цивільних, господарських справах та кримінальних провадженнях».

У заході взяли участь: Ріпенко Артем Ігорович, директор Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз (ОНДІСЕ) Міністерства юстиції України;Мокіна Інна Володимирівна, голова Ради адвокатів Херсонської області;Гридасов Юрій Володимирович, суддя господарського суду Херсонської області; Салтиков Олександр Сергійович, завідувач Миколаївським  відділенням ОНДІСЕ; Пєсков Ігор Вікторович,  завідувач Херсонським відділенням ОНДІСЕ; Чурілов Денис Віталійович заступник начальника слідчого відділу Херсонського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області; Якуба Андрій Олексійович, начальник відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

Під час проведення «круглого столу» присутні заслухали виступи учасників з актуальних питань у зазначених сферах, брали активну участь у дискусії, пропонували шляхи вирішення проблемних питань та намагались дійти спільного рішення.

Костянтин Валентинович подякував всім за участь та наголосив на необхідності плідної взаємодії ГТУЮ у Херсонській області з атестованими судовими експертами, які не працюють у спеціалізованих державних експертних установ.

По завершенню зустрічі очільник територіального органу юстиції висловив пропозицію регулярного проведення подібних заходів, яку присутні охоче підтримали.  

Херсон ОДА стол засідання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі