• Головна
  • В Херсоні проведено круглий стіл з атестованими судовими експертами, які не працюють у державних спеціалізованих експертних установах
18:26, 24 березня 2017 р.

В Херсоні проведено круглий стіл з атестованими судовими експертами, які не працюють у державних спеціалізованих експертних установах

Міністерство юстиції України та його територіальні управління, відповідно до покладених завдань, координують діяльність міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та їх територіальних управлінь з питань розвитку судової експертизи. З часу наділення територіальних органів юстиції повноваженнями у сфері експертного забезпечення правосуддя,  Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області тісно взаємодіє із атестованими судовими  експертами, що не працюють у державних спеціалізованих експертних установах та здійснюють свою діяльність та території м. Херсона та Херсонської області.

24 березня 2017 року за ініціативою начальника ГТУЮ у Херсонській області Хутковського Костянтина Валентиновича було проведено «круглий стіл» з атестованими судовими експертами, які не працюють у державних спеціалізованих експертних установах на тему «Особливості призначення та проведення судових експертиз та експертних досліджень у цивільних, господарських справах та кримінальних провадженнях».

У заході взяли участь: Ріпенко Артем Ігорович, директор Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз (ОНДІСЕ) Міністерства юстиції України;Мокіна Інна Володимирівна, голова Ради адвокатів Херсонської області;Гридасов Юрій Володимирович, суддя господарського суду Херсонської області; Салтиков Олександр Сергійович, завідувач Миколаївським  відділенням ОНДІСЕ; Пєсков Ігор Вікторович,  завідувач Херсонським відділенням ОНДІСЕ; Чурілов Денис Віталійович заступник начальника слідчого відділу Херсонського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області; Якуба Андрій Олексійович, начальник відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

Під час проведення «круглого столу» присутні заслухали виступи учасників з актуальних питань у зазначених сферах, брали активну участь у дискусії, пропонували шляхи вирішення проблемних питань та намагались дійти спільного рішення.

Костянтин Валентинович подякував всім за участь та наголосив на необхідності плідної взаємодії ГТУЮ у Херсонській області з атестованими судовими експертами, які не працюють у спеціалізованих державних експертних установ.

По завершенню зустрічі очільник територіального органу юстиції висловив пропозицію регулярного проведення подібних заходів, яку присутні охоче підтримали.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Херсон #ОДА #стол #засідання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...