На Херсонщині діють 43 «шерифи»

З початку 2017 року в Херсонській області продовжується робота в частині реалізації соціально направленого проекту щодо організації громадських робіт з інформування населення з недопущення порушень громадського порядку, так звані «Шерифи».

«Станом на 10 березня поточного року 43 «шерифи» вже залучилися до відповідних громадських робіт в області. З них 15 – це особи з числа демобілізованих військовослужбовців із зони проведення АТО, - коментує директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов. - Набір активістів здійснюється з числа суспільно активних безробітних громадян, в першу чергу, з числа демобілізованих військовослужбовців із зони проведення АТО, що посилює рівень довіри громадськості до такого інструктора».

Фінансування заробітної плати «шерифів» здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та коштів місцевих бюджетів. За оперативними даними, в області вже прийняті 60 рішень (розпоряджень) місцевих органів влади, що передбачають даний вид громадських робіт протягом 2017 року та виділення коштів місцевих бюджетів на їх співфінансування.


Оскільки на Херсонщині активно відбувається процес об'єднання територіальних громад, то акцент в реалізації даного проекту в поточному році буде направлено саме на об’єднані територіальні громади. А «шериф», як представник громадськості, стане помічником голови об’єднаної територіальної громади із забезпечення профілактики правопорушень.  

Херсон шерифи робота область
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі