У Херсонщину інвестують 22 млн грн на оснащення гемодіалізних відділень в області

Для створення кращих умов з надання спеціалізованої медичної допомоги хворим на хронічну хворобу нирок на базі обласної клінічної лікарні 1 березня 2014 року було створено центр нефрології, гемодіалізу та перитонеального діалізу.

На сьогодні методами замісної терапії можуть отримувати лікування всі мешканці Херсонщини, а саме 135 хворих. Проте фактично отримати спеціалізовану медичну допомогу можливо лише в обласному центрі та Каховці, повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Саме тому сьогодні з метою розвитку можливостей надання медичної допомоги хворим на ниркову недостатність голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв уклав Угоду про співробітництво в галузі охорони здоров’я населення з директором ДП «Діасервіс Плюс» Олегом Тура щодо реалізації проекту з оснащення гемодіалізних відділень у Херсонській області.

Враховуючи збільшення діагностованих випадків хронічної ниркової недостатності, незначну кількість відділень із обслуговування хворих, технічну виснаженість існуючого медичного обладнання та з метою реалізації практичних дій в галузі охорони здоров’я області, ДП «Діасервіс Плюс» планує надати Херсонщині інвестицію у вигляді сучасного медичного обладнання виробництва німецької компанії «Фрезеніус Медікал Кер Україна», загальною вартістю 22 млн грн, забезпечивши оснащення відділень гемодіалізу в містах Гола Пристань, Генічеськ та Каховка.

Також «Діасервіс Плюс» має забезпечити постачання і монтаж обладнання, навчання медичного персоналу, гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування, методологічну підтримку.

«Окрім задоволення потреб населення в наданні найсучаснішого лікування методом гемодіалізу, це також є хорошим прикладом залучення інвестицій суб’єктів підприємницької діяльності для виконання державних і регіональних програм у сфері охорони здоров’я та досягнення позитивного соціального ефекту», - підкреслив Андрій Гордєєв.

Варто відзначити, що цією Угодою обидві сторони беруть на себе зобов’язання у створенні нових відділень гемодіалізу та удосконалення діючих в області.

Херсонщина інвестиції Гордєєв гемодіаліз лікарня
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі