
09:24, 13 лютого 2017 р.
У херсонському НВО "Хабад" на Новий рік дерев відбувся День відкритих дверей (фото)
У Херсоні 10 лютого початкові класи навчально–виховного об’єднання «Дошкільний заклад - спеціалізована школа І–ІІІ ступенів «Хабад» з поглибленим вивченням івриту та англійської мови» гостинно відчинили свої двері для всіх бажаючих відвідати заклад і познайомитися з роботою саме початкової ланки.
День відкритих дверей вчителі початкової школи провели напередодні свята Ту бі–Шват, яке відзначалося 11 лютого.
Ту бі–Шват - свято, що прославляє Ізраїль. Це Новий рік дерев. В цей день в Ізраїлі саджають дерева і згадують, що людина багато в чому схожа на дерево. Люди, як і рослини, тримаються свого коріння. Саме тому в Ту бі–Шват збираються усією сім’єю за великим столом.
День відкритих дверей об’єднав вчителів початкових класів, учнів та їх батьків у велику родину. Програма дня була змістовною і різноманітною.
Захід розпочався презентацією вчителів початкових класів, потім гості подивилися відеоролик «Шкільне життя». Після вступної частини почалися уроки.
На першому уроці з івриту у діти співали пісні на івриті про Ту бі–Шват, а батьки змогли вивчити на івриті назви частин дерева.
На бінарному уроці з інформатики та англійської мови «Сім плодів Ту бі–Шват» учениці 1-го класу вивчили назви плодів, які згадуються в Торі як ті, якими славиться Земля Ізраїлю.
На уроці–квесті з математики «Традиції свята Ту бі–Шват» учні 4-го класу, виконуючи завдання з усної лічби, назвали традиції святкування Нового року дерев.
Далі на глядачів чекав творчий звіт «Живи в злагоді з природою»:
- виступ агітбригади;
- розважальний концерт, танок «Саджаємо дерево», сценки, ігри, загадки;
- дефіле нарядів;
- виставка дидактичного матеріалу, творчих робіт вчителів та учнів початкової школи;
- виставка стінгазет «Життя класу».
Заключним акордом дня став майстер-клас «Як зробити трапезу Ту бі-Шват цікавою».


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
1 листопада
08:00
1 листопада
Спецтема