У Херсоні видаватимуть гуманітарні набори 700 переселенцям (фото)

До Херсонщини прибула гуманітарна допомога від Угорської Екуменічної Служби Допомоги для внутрішньо переміщених осіб.

З 14 лютого на базі Міського гуманітарного центру по роботі з ВПО буде розпочато видачу гуманітарних наборів 700 вимушено переселеним особам, які знайшли притулок на Херсонщині.

Допомогу отримують особи та родини, які проживають у Херсоні, Олешківському та Білозерського районів Херсонської області.

У межах Угоди про співпрацю між громадською організацією «Ліга соціально відповідальних жінок» та Херсонським міським і обласним центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, вироблено загальний облік у розрізі районів області та міста Херсона для забезпечення ефективної передачі допомоги постраждалим.

Допомогу отримують багатодітні родини, жінки, на утриманні яких родина з дітьми, родини, в яких є діти до 2-х років, родини, в яких є особи з інвалідністю I, II та III груп, особи похилого віку (ті, що залишилися без засобів до існування).

Пріоритет надається особам з числа ВПО, які ще жодного разу не отримували допомогу від Угорської Екуменічної Служби Допомоги.

Програми гуманітарної допомоги здійснюються за фінансової підтримки міжнародного союзу «АСТ-Альянс» (Женева) у виконанні Угорської Екуменічної Служби Допомоги (м. Будапешт) і місцевого партнера ГО «Ліга соціально відповідальних жінок» (Херсон).

У Херсоні видаватимуть гуманітарні набори 700 переселенцям (фото), фото-1

ДОВІДКА:

Угорська екуменічна служба допомоги (заснована в 1991 році) – сьогодні це одна з найбільших визнаних міжнародною спільнотою, угорських некомерційних громадських організацій. Вона допомагає потерпілим та нужденним при підтримці своєї зростаючої спільноти експертів, волонтерів, донорів та корпоративних партнерів.

УЕСД допомагає нужденним незалежно від їх національності, релігії та ідеології, як в Угорщині так і за її межами, керуючись прозорими та суворими професійними стандартами діяльності. Свою соціальну роботу та діяльність по формуванню відповідального світогляду в Угорщині, Служба поєднує з реалізацією програм по наданню гуманітарної допомоги та програм розвитку в 36 країнах світу починаючи з дня її заснування.

У Херсоні видаватимуть гуманітарні набори 700 переселенцям (фото), фото-2
У Херсоні видаватимуть гуманітарні набори 700 переселенцям (фото), фото-3
Херсон переселенці допомога
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии