У Херсоні впроваджують онлайн-платформи для викорінення корупції у школах

Сьогодні відбулось засідання комісії по залученню онлайн-платформи в херсонських навчальних закладах по прозорим бюджетам.

Присутні обговорили деталі функціонування платформи, зокрема, важливість змісту самого сайту, потребу в деяких "особливих" функціях, як авторизація та використання данних.

На засіданні комісії було запропоновано внести пробних 6 навчальних закладів, на прикладі яких розробники змогли б внесни зміни у функціонування онлайн-платформи.

Основними напрямками обговорення стали "вісточки з минулого" - демократичні важелі документообороту (використання данних, паперові звіти про закупки, використання данних через банківські системи та інше).

Спільним рішенням стало функціонування платформи в тестовій версії, та після коректування та налагодження роботи сайту запуск повномаштабної системи прозорого бюджету у навчальних закладах Херсона.

Відмітимо, що такий крок для навчальних заладів зможе спростити "благодійні внески" та на ще один крок приблизити викорінення корупції в школах.

У Херсоні впроваджують онлайн-платформи для викорінення корупції у школах, фото-1
Херсон онлайн платформи школи корупція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии