Херсонська міська рада гальмує публікацію петиції на гостру для міста тему (фото)

2 лютого 2017 року я створила петицію про зниження ставки Єдиного податку (ЄП) для другої групи платників з 640 грн до 320 грн, як це запроваджено у багатьох містах.

Однак, станом на сьогоднішній день петиція і досі знаходиться на... модерації, хоча строк модерації складає два робочі дні!

Друга група платників ЄП - це підприємці, які здебільшого надають побутові послуги. Для них із підвищенням мінімальної заробітної платні ЄП збільшився з 320 грн до 640 грн на місяць (20% від “мінімалки”). Наразі підприємцям дуже важко “підняти” таку суму. Вони змушені або зменшити свої доходи, або підняти вартість своїх послуг.

У компетенції міської ради зменшити рівень ЄП для “єдинників” другої групи, як це зробили, приміром, у Сумах: тамтешня міська рада ухвалила відповідне рішення, згідно з яким ставка ЄП для підприємців ІІ групи складає 10% від мінімальної зарплатні.

Громадські діячі неодноразово звертались до херсонського міського голови із проханням розглянути дане питання, проте реакції не отримали жодної.

Я зареєструвала петицію на сайті електронних петицій, проте вона і досі на модерації. Модератором є посадова особа Херсонської міської ради. Хто саме, я сказати не можу - наразі такої інформацї не маю.

Мою скаргу до адміністратора сайту перенаправили до місцевого модератора у місті Херсон. Наразі петиція і досі на модерації. Що це - проста недбалість, завантаженість працівника міської ради або спланована акція - мені невідомо.

Підприємці ІІ групи ЄП в Херсоні мають не настільки високі заробітки, щоб дозволити собі “відірвати” іще 320 грн на місяць від свого бюджету і бюджету родини. Отже, змушені будуть або піднімати ціни, або припиняти діяльність, тому просять про підтримку міськради - тим паче, досвід інших міст є.

Чому на це не реагує міськрада, залишається питанням.

Херсонська міська рада гальмує публікацію петиції на гостру для міста тему (фото), фото-1
Херсонська міська рада гальмує публікацію петиції на гостру для міста тему (фото), фото-2
Херсон петиція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии