У Херсонському обласному онкодиспансері "зацвів" Дивосад

«Ще під час проектування онкологічного диспансеру ми спланували приміщення, які можна було би заповнити зеленню і квітами. Проте на початку роботи у новому комплексі в першу чергу стало питання організації лікувально-діагностичного процесу. Я дуже вдячна Юлії Герасимчук, яка нещодавно прийшла до нас с ідеєю зобразити чудернадські рослини на стінах - Дивосад. Результат спільної праці багатьох небайдужих людей ми бачимо сьогодні», - розповіла головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур.

Дивосад розмістився на площі 90 квадратних метрів у переході, що пов’язує корпуси диспансеру. Територія наповнена зеленим листям та різноквітом, спокоєм та рівновагою.

З початку створення фантазійного Дивосаду до процесу долучилися  херсонські митці. Художниця Юлія Герасимчук зі своєю колегою, художником театру ляльок Ольгою Войткевич-Шевченко та завідуючою господарством диспансеру Ольгою Нідовесовою декілька тижнів працювали над розписом на стінах майбутнього Дивосаду.

На урочистому відкритті «Дивосаду» було багато гостей. Майже всі прийшли із подарунками - живими квітами. Кожна квітка знайшла своє місце у зимовому саду.

Dyvosad - 8
Dyvosad - 8
Dyvosad - 4
Dyvosad - 4
Херсон Дивосад онкологічний диспансер
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии