• Головна
  • У Херсоні відбулась конференція «Зцілюючи родину - будуємо майбутнє» (фото)
15:38, 31 січня 2017 р.

У Херсоні відбулась конференція «Зцілюючи родину - будуємо майбутнє» (фото)

27 січня в Херсоні відбулася обласна конференція «Зцілюючи родину - будуємо майбутнє».

На конференції обговорювали проблеми родин, що опинилися у складних життєвих обставинах, та попередження такого
соціального явища, як сирітство, повідомляється на сайті troitsa.ks.ua.

Особлива увага була направлена також у бік громадських і релігійних організацій, бізнесу, ЗМІ та державних установ, щоби вивчити їхню роль у формуванні та покращенні сфери соціальних послуг для мало захищених верств населення.

Про усю серйозність такого заходу, говорить той факт, що серед запрошених на конференцію, були уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба; представники місцевої, та обласної ради; представники церковних релігійних об’єднань; благодійні та громадські фонди, і організації; представники бізнесу, підприємці; меценати, волонтери; медичні працівники; представники Херсонського благодійного фонду «СОФІЯ» та представники соціальних служб.

На конференції відбулась Панельна дискусія, учасникам якої, запропонували обговорити можливості співпраці громадськості, релігійних громад, бізнесу і влади в подоланні кризи сім`ї та сімейних цінностей у суспільстві.

У дискусії на запрошення оргкомітету, прийняли участь уповноважений Президента України з прав дитини, протоієрей Євгеній Сидоренко - настоятель храму Святої Тройці, журналіст; генеральний секретар Українського біблійного товариства Олександр Бабійчук; голова грузинської діаспори «Ілорі» в Херсоні, громадський діяч, підприємець Еліко Маркелія; українська письменниця та урядовець, лауреат Шевченківської премії з літератури Марія Матіос; голова Херсону Володимир Миколаєнко; начальник служба у справах дітей ХОДА Олена Міхєєва.

У Херсоні відбулась конференція «Зцілюючи родину - будуємо   майбутнє» (фото), фото-1

Підчас обговорення, кожен із учасників, поділився своїм власним аналітичним баченням вирішення цих суспільних питань.

Микола Кулеба відмітив той факт, що на конференції серед присутніх дуже багато чоловіків, і тому, за його словами, необхідно в нашій українській культурі заохочувати чоловіків, приймати саму активну участь у справах виховання дітей, і формування здорової сім’ї. Більш того, він запропонував відзначати День батька на державному рівні.

Марія Матіос акцентувала учасників дискусії на важливості збереження родинних зв’язків, що дозволяє сім’ям зберігати, і примножувати свої культурні, духовні надбання. Як висновок дискусійної полеміки, настоятель храму Святої Тройці протоієрей Євгеній, підкреслив фундаментальну роль церкви у збереженні духовних цінностей, що є пріоритетом у
формуванні здорової родини.

І як доказ своєї духовної, суспільної позиції отець Євгеній, звернувшись до представників соціальних служб, сказав: «Ми готові прямо зараз взяти до уваги ті сім’ї, які переживають кризу у своєму сімейному житті, і готові надати родині кваліфіковану духовну, психологічну поміч у вирішенні тих проблем, котрі заважають людям розбудовувати і формувати свою сім’ю».

Конференція, завершила свою роботу підписанням Урочистого меморандуму про співпрацю у сфері розвитку соціальних послуг та благодійництва на території Херсонської області.

У Херсоні відбулась конференція «Зцілюючи родину - будуємо   майбутнє» (фото), фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Херсон #конференція #родина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...