17:07, 26 січня 2017 р.
Перевізники пропонують свої ціни на проїзд у маршрутках в Херсоні (Інфографіка)
Нагадаємо, що на січневий виконком (31 січня) виноситься проект рішення про підвищення тарифу на проїзд в маршрутках Херсона до 5 грн. Якщо виконком підтримає підвищення вартості проїзду в маршрутках, то ціна підвищиться з 13 лютого.
Херсонські перевізники оприлюднили свої розрахунки тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту. Так, за проїзд жителі повинні викласти від 5 до 12 грн.
ТВО "Іксора" - при вартості 1 л палива 19,16 грн/л собівартість перевезення одного пасажира складає 5,04 грн.
У ПФ "МИС" економічно обгрунтований тариф - 9,97 грн.
У ПАТ "Ремпобуттехніка-Херсон" — 11,15 грн.
Але херсонці трохи іншої думки. Згідно опитування на нашому сайті більшість жителів (65%) хочуть платити нинішню ціну — 3 грн. Трохи менше згодні викласти за поїздку 4 грн (17,5%).
Якщо маршрутні автобуси будуть нові і комфортабельні то 7,5% згодні на ціну в 6 грн.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:40
18 січня
16:25
18 січня
14:05
18 січня
12:55
16 січня
Спецтема
live comments feed...