• Головна
  • У Херсоні відбудеться 15 міжрегіональна спеціалізована сільськогосподарська виставка "Південний Агропромисловий ярмарок "Фермер 2017"
Новини компаній
13:33, 23 січня 2017 р.

У Херсоні відбудеться 15 міжрегіональна спеціалізована сільськогосподарська виставка "Південний Агропромисловий ярмарок "Фермер 2017"

Новини компаній

З 22 по 24 лютого в ККЗ "Ювілейний" відбудеться 15 міжрегіональна спеціалізована сільськогосподарська виставка "Південний Агропромисловий ярмарок "Фермер 2017".

Організатор виставки – Херсонська обласна державна адміністрація та Херсонський виставковий центр "Експо-Центр".

Щорічна участь представників компаній з інших регіонів України підтверджує взаємний інтерес до розвитку співробітництва в галузі сільського господарства.

Експозиція виставки буде розташована як усередині залу, так і на відкритій площі ККЗ "Ювілейний".

При стрімкому розвитку галузі та зростаючою ділової активності херсонців саме виставка стала найбільш ефективним інструментом демонстрації нових продуктів і технологій.

Виробники області мають змогу безпосередньо ознайомитися з новітніми досягненнями науки та техніки у сферах виробництва та збереження продуктів харчування і сільськогосподарської продукції, засобів захисту рослин, добрив, насіннєвого матеріалу, саджанців овочевих та плодовоягідних культур та постачання сільськогосподарської техніки і запчастин до неї, холодильного та переробного обладнення.

На виставці будуть створени умови для інформаційного обміну та пошуку партнерів, а також просування конкурентоспроможної продукції на ринки інших регіонів.

Херсонщина - лідер в Україні з вирощування овочів і баштанних культур.

Основним завданням галузі сільського господарства сьогодні є нарощування обсягів виробництва продукції рослинництва, частково завдяки ефективному використанню зрошуваних земель, і створення інфраструктури, необхідної для зберігання , поставки та реалізації сільськогосподарської продукції.

Тому з метою пошуку ефективних каналів реалізації сільськогосподарської продукції, збільшення прибутковості підприємств, встановлення бізнес-контактів у Херсоні щорічно, 23 лютого, в рамках агропромислової виставки «Південний агропромисловий ярмарок «Фермер» відбудеться конференція «Новий етап експорту сільгосппродукції».

У 2016 року у конференції брали участь понад 463 фермерських господарств, сільськогосподарських товаровиробників та суб’єктів переробної галузі, представників оптових ринків Херсонської області.

Організатор конференції - Департамент Агропромислового розвитку Херсонської обласної адміністрації.

800_800 0552,1

800_800 0552,1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Херсон #виставка #ярмарок #Фермер-2017
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...