• Головна
  • У Херсоні пройшла підсумкова прес-конференція щодо результатів роботи Мінюста та ГТУЮ у Херсонській області за 2016 рік (фото)
15:04, 19 січня 2017 р.

У Херсоні пройшла підсумкова прес-конференція щодо результатів роботи Мінюста та ГТУЮ у Херсонській області за 2016 рік (фото)

З метою інформування громадськості про результати діяльності Мін’юсту та Головного територіального управління юстиції у Херсонській області за 2016 рік та пріоритети діяльності на наступний рік 19 січня в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Херсонській області проведено прес-конференцію на тему: «Міністерство юстиції: підсумки 2016 року та пріорітети на майбутнє».

Захід був проведений начальником Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Костянтином Хутковським за участі його заступників та начальників управлінь.

На прес-конференцію завітали жителі Херсонщини, співробітники управлінь Головного територіального управління юстиції у Херсонській області та місцева преса.

Костянтином Валентиновичем було наголошено, що завдяки плідній праці команди Міністерству юстиції вдалось реалізувати проекти, які були розпочаті в попередні роки та дати старт новим реформам.

Керівники територіального органу юстиції розповіли присутнім, що у 2016 році Мін’юсту вдалося забезпечити бізнес та громадян зручними та комфортними сервісами:

  •  міністерством було здійснено передачу повноважень з реєстрації майна та бізнесу на місця і у приватний сектор;
  • частину сервісів було переведено в Он-лайн режим;
  • переведено в розряд постійно діючих послугу з видачі свідоцтв про народження дитини безпосередньо у пологових будинках;
  • було запущено пілотний проект «Шлюб за добу»;
  • розширенно найбільший соціальний проект Уряду – надання безоплатної правової допомоги населенню.
У Херсоні пройшла підсумкова прес-конференція щодо результатів роботи Мінюста та ГТУЮ у Херсонській області за 2016 рік (фото), фото-1

Також завдяки Міністерству юстиції було здійснено значні кроки на шляху покращення бізнес-клімату в країні, а саме: прийнято системний Антирейдерський закон (№5067) та запущено роботу Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Під час заходу було відмічено, що у 2016 відбувся запуск надзвичайно важливої для нашої країни реформи – реформи судової гілки влади. Окрім цього, в минулому році було дано старт реформі примусового виконання судових рішень та пенітенціарної системи.

По завершенню прес-конференції було оголошено пріоритетні напрямки діяльності Міністерства юстиції на 2017 рік.

Виступ керівного складу Головного територіального управління юстиції у Херсонській області було супроводжено демонстрацією тематичних презентацій із статистичними даними підсумків діяльності Міністерства юстиції України та Головного територіального управління юстиції у Херсонській області за 2016 рік.

У Херсоні пройшла підсумкова прес-конференція щодо результатів роботи Мінюста та ГТУЮ у Херсонській області за 2016 рік (фото), фото-2
У Херсоні пройшла підсумкова прес-конференція щодо результатів роботи Мінюста та ГТУЮ у Херсонській області за 2016 рік (фото), фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Херсон #прес-конференція #Мінюст
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...