• Головна
  • С февраля в Херсоне проезд в маршрутках подорожает до 5 гривен? (фото)
10:29, 12 січня 2017 р.

С февраля в Херсоне проезд в маршрутках подорожает до 5 гривен? (фото)

На январский исполком выносится проект решения о повышении тарифа на проезд в маршрутках Херсона до 5 гривен.

Заседание должно состояться 31 января, пишет Самиздат.

Если исполком поддержит повышение стоимости проезда в маршрутках, то цена повысится с 13 февраля. Именно так сказано в проекте решения.

Представители херсонских фирм-пассажироперевозчиков еще с прошлого года оббивают пороги городских властей с просьбой пересмотреть тариф. Среди основных аргументов маршрутчиков то, что с момента последнего поднятия тарифа до 3 гривен в 2014 году цены подскочили в несколько раз: на топливо – на 170%, на запчасти – в 3-4 раза. И это не говоря о повышении курса доллара и росте минимальной заработной платы.

«Протягом 2016 року підприємства — перевізники неодноразово зверталися до органів місцевого самоврядування з приводу необхідності приведення тарифів на перевезення пасажирів до економічно обґрунтованого рівня.

У серпні 2016 року підприємства – перевізники подали до управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку розрахунки тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту, здійснені відповідно до Методики розрахунку тарифів. За підрахунками підприємств – перевізників, вартість послуги з пасажирського автомобільного транспорту на міських автобусних маршрутах загального користування у Херсоні з перевезення одного пасажира має складати 6 грн.

У останньому зверненні за вх. 8-22937-10/20 від 15.12.2016, підприємства – перевізники вкотре обґрунтовують необхідність підвищення тарифів до 6 грн. у зв’язку із збільшенням, у порівнянні з 2014 роком цін на пально-мастильні матеріали більш ніж на 10% та збільшення витрат перевізників відповідно до розрахунку середньої вартості перевезення одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування. Крім того, підприємства — перевізники посилаються на заплановане зростання мінімальної заробітної плати у 2017 році до 3200 грн, що призведе до значного збільшення видатків на оплату праці та податкових зобов’язань», — говорится в пояснительной записке к проекту решения за подписью вице-мэра Игоря Козакова.

С февраля в Херсоне проезд в маршрутках подорожает до 5 гривен? (фото), фото-1
С февраля в Херсоне проезд в маршрутках подорожает до 5 гривен? (фото), фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Херсон #маршрутки #проезд #подорожание
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...