Борг із зарплатні працівникам херсонських підприємств склав понад 6 млн гривень

За січень-листопад 2016 року заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій міста зменшилась на 4 млн.287,8 тис. грн., та на 01 грудня поточного року становила 6 млн.871 тис. грн.

Заборгованість мали 19 підприємств усіх форм власності та господарювання, повідомляє прес-служба Херсонської міськради. З них (у відсотках від загальної суми заборгованості):

  • 64 % – 8 економічно активних підприємств (4 млн.389,5 тис. грн.);
  • 22% – 7 підприємств-банкрутів ( 1 млн. 515,1 тис. грн.);
  • 14% – 4 економічно неактивних підприємства (966,4 тис. грн.).

Протягом листопада 2016 року заборгованість із виплати заробітної плати повністю погасило МКП «Херсонтеплоенерго» у сумі 307,8 тис. грн. та завершена ліквідаційна процедура на ТОВ «Агрофірма Хетеко» (108,2 тис. грн.)

У межах повноважень, визначених чинним законодавством, виконавчі органи Херсонської міської та районні у місті ради проводять скоординовану роботу та контролюють питання своєчасної виплати заробітної плати на підприємствах і організаціях, розташованих на території міста.

У виконкомі міської ради та виконкомах районних у місті рад працюють тимчасові комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Протягом січня-вересня 2016 року проведено 36 засідань цих комісій, заслухано 338 керівників підприємств-боржників.

На комісіях заслуховуються звіти керівників підприємств-боржників, здійснюється аналіз причин наявності заборгованості та визначаються шляхи погашення існуючої та запобігання нової заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємств.

Херсон зарплата предприятия бизнес долг
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии