• Головна
  • Херсон на сторінках Вісника проекту USAID "Реформа ВІЛ-послуг у дії"
09:44, 7 листопада 2016 р.

Херсон на сторінках Вісника проекту USAID "Реформа ВІЛ-послуг у дії"

В новому випуску Вісника проекту USAID "Реформа ВІЛ-послуг у дії" розповідається про презентацію головних напрямків роботи Агентства США з Міжнародного розвитку у Херсоні на День міста - 17 вересня.

17 проектів та організацій, які співпрацюють з USAID та втілюють проекти безпосередньо у Херсоні і навколишніх територіальних громадах презентували свою діяльність в рамках «Містечка USAID» у доволі креативному форматі, про це йдеться на сайті Херсонської міськради.

Робота в сфері охорони здоров’я була представлена проектами USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії», RESPOND, «Репродуктивне здоров’я в Україні» та «Посилення контролю за туберкульозом в Україні».

Гостей свята чекали лотереї, консультації лікарів, можливість здати тест на ВІЛ, квести, майстер-класи для дітей та вікторини для дорослих, квести для молоді та багато корисної інформації для покращення якості життя.

«Пересічні громадяни не зразу відчувають результати роботи пілотного проекту «Сталість ВІЛ-послуг», який проваджується у Херсоні, адже мова йде про системні зміни часто на законодавчому рівні.

Але для відвідувачів Містечка наша робота була дійсно цікавою - палатка завжди буде повна людей із запитаннями і своїми думками щодо реформування системи охорони здоров’я та доступності тестування та консультування на ВІЛ, - розповідає Катерина Дудкіна, фахівець з комунікації та соціальних змін Проекту USAID «Реформа Віл-послуг».

Цікавим досвідом став той факт, що біля 90% всіх учасників бліц-гри «Реформуємо систему охорони здоров’я разом» сказали, що у випадку ризику інфікування ВІЛ будуть по-перше звертатись до свого сімейного лікаря. Саме над реалізацією такої можливості для мешканців Херсону наразі працює команда пілоту під керівництвом ГО «Асоціація 21 століття», - йдеться у статті Вісника.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Херсон #Вісник #USAID #реформа #ВІЛ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...