Ринат Ахметов в прошлом году заработал 800 миллионов гривен

Народный депутат Ринат Ахметов в установленные законодательством сроки подал декларацию об имуществе, доходах, расходах и обязательствах финансового характера за 2011 год. Об этом сообщила пресс-секретарь Ахметова Елена Довженко в среду, передает “Интерфакс-Украина”.

Согласно декларации (раздел II, А “Сведения о доходах, полученных из всех источников в Украине”), доход Ахметова за 2011 год составил 400 825 586 грн, в том числе: доход от отчуждения ценных бумаг и корпоративных прав — 397 517 560 грн, подарки — 2 222 844 грн, проценты банка — 897,897 тыс. грн, зарплата народного депутата — 187,285 тыс. грн.

По словам Довженко, зарплату народного депутата за 2011 год, как и за все предыдущие годы, Ахметов передал на благотворительные цели.

Согласно декларации (раздел II, Б “Сведения о доходах, полученных из источников за пределами Украины”) (Кипр), размер дохода (дивиденды) составил 399 495 000 грн (50 000 000 долларов).

Пресс-секретарь отметила, что со всех полученных доходов Ахметов уплатил все полагающиеся налоги в Украине согласно действующему законодательству. Так, только с суммы дивидендов (399 495 000 грн (50 000 000 доход), полученных от кипрской компании, Ахметов уплатил в местный бюджет Донецкой области налог в размере 17% — 67 914 150 грн.

Довженко подчеркнула, что Ахметов намерен продолжать инвестировать денежные средства “в развитие бизнеса, в благотворительные проекты в Украине”.

Согласно разделу III, “Сведения о недвижимом имуществе”, Ахметов владеет двумя квартирами в Киеве общей площадью 1 242,1 кв. м и гаражом общей площадью 60,8 кв. м. Также он арендует жилой дом (Донецк) общей площадью 8 097,8 кв.м. Сумма затрат на аренду дома за 2011 год составила 21,600 тыс. грн.

Согласно налоговой декларации Ахметова, общая сумма его вкладов в банках и ценных бумаг составила 8 130 517 614 грн.

Членами семьи Ахметова являются: Ахметова Лилия Николаевна — жена, Ахметова Някия Насрединовна — мать, Ахметов Дамир Ринатович — сын, Ахметов Алмир Ринатович — сын.

Согласно декларации (раздел II, А “Сведения о доходах, полученных со всех источников в Украине”), сумма дохода членов семьи за 2011 год составила 357 109 грн. (проценты, начисленные на вклады в банке). При этом, размер доходов членов семьи, полученных за пределами Украины в 2011 г. составил 1 115 203 грн. (86 685 фунтов стерлингов). Члены семьи владеют (раздел III “Сведения о недвижимом имуществе”) жилой недвижимостью общей площадью 434,7 кв.м.

Согласно разделу IV “Сведения о транспортных средствах”, члены семьи владеют двумя легковыми автомобилями: Мерседес Е 200 (объем двигателя 1796 куб. см) и Хонда CR-V (объем двигателя 1998 куб. см).

Общая сумма денежных средств членов семьи на счетах в банках и других финансово-кредитных учреждениях составила 250 478 368 грн.

Общая сумма затрат на содержание имущества Ахметова и членов его семьи за 2011 год (сверх арендной платы, раздел VI) составила 498 517 грн.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
10 просмотров в ноябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Криминал
Співробітники Департаменту контррозвідки та Служби безпеки України затримали виконавця замаху на вбивство херсонського громадського активіста, організованого на замовлення ФСБ РФ. Оперативники СБУ встановили, що для дестабілізації суспільно-політичної обстановки спецслужби країни-агресора планували вчинити на території України низку терористичних актів, спрямованих проти відомих громадських активістів, повідомили в прес-центрі СБУ. Із цією метою вони завер...
Криминал
Про порушення повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко. "Виконуємо обіцянку, дану будівельникам на нараді у віце-Прем‘єра Зубка: кожна заява про вимагання хабаря чиновниками державної архітектурно-будівельної інспекції буде жорстко відпрацьовуватися. Сьогодні ГПУ разом з К СБУ на гарячому затримано керівника ДАБІ Херсонської області, його спільників - головного інспектора і керівника приватного підприємства, які вимагали і отримали 4500 дол за п...
Общество
2018 рік і розпочався з розбудови закладу, вона здійснюється за фінансової підтримки Херсонської обласної ради. Керівництво закладу розробило проект розвитку школи на 2018-2023 роки, який передбачає поступову модернізацію матеріально-технічної бази та поліпшення умов навчально-тренувального процесу спортсменів, повідомили в обласній раді. В першу чергу проведено капітальний ремонт та модернізацію третього та четвертого поверхів гуртожитку ХШВСМ. Сьогодні з...
Общество
Брифінг представників підприємств анонсували в мерії. Зранку 16 листопада проїзд у херсонських маршрутках подорожчав до 8 грн. Маршрутники самовільно підвищили ціни, хоча міська влада встановила тариф - шість гривень, повідомляє ТСН. Автобусів вийшло на вулиці менше, ніж зазвичай. Через страйк маршрутників пасажири штурмують тролейбуси, які не можуть впоратися з такою кількістю охочих.
Общество
16 листопада на мережах водопостачання буде проведено ремонтні роботи. Про це повідомили на сторінці Водоканалу в соцмережі. Роботи виконуються на розі вулиць Комкова та Фонтанної - підготовка до монтажу колодязя; вул. 14 Текстильна, 49;- пров. Сєдова, 7 - за заявою абонента. Вул.Качалова, 40;- смт Комишани, пров. Камишанський, 6-а;- вул. Вишнева, 54;- с. Степанівка, вул. Заводська, 6-б - ремонт мереж. У Водоканалі вибачились за тимчасові незручності, пов’...
Общество
Про це повідомили пасажири у соцмережах. «Маршрут 7. Проїзд 8 грн. Дітям з учнівським 3грн», - написала Елла Стефанова. «Це не жарт, - підтвердила кореспонденту ПІК Елла Стефанова. - Водій сказав, що менш,  ніж за 8 не повезе.  Люди платили по 8, я вийшла». На роботу вона піде пішки, хоч це 1,5 години ходу.  Водночас, зранку, як повідомляють херсонці,  були приклади того, що люди намагалися заплатити на іншому маршруті 4 гривні за проїзд, а водій відмовляв...
Криминал
Видобування корисних копалин здійснювали без дозволу на користування надрами. Пісок видобували за допомогою КАМАЗу та екскаватору на території Голопристанського району за межами с. Калинівка. Громадяни пояснили, що  видобували для власних потреб, повідомили в ОДА. Товарно-транспортна накладна із зазначенням виду вантажу, його маси та пунктів навантаження та вивантаження у громадян, які видобували пісок, на момент перевірки відсутня. Перевірка встановила, щ...
Криминал
Нещасний випадок стався з 52-річним працівником Каховського магістрального каналу. Регулювальника подавання води знайшли утопленим на виробничому об'єкті у робочий час. Це сталося 11 листопада, повідомляє Депо. Обставини загибелі 52-річного працівника мають бути встановлені під час розслідування.
Общество
Міністерство інфраструктури проводить роботу над реалізацією пілотних концесійних проектів. З метою підготовки проектів концесії в Спеціалізованому морському порту Ольвія та в Херсонському морському порту було відібрано консорціум консультантів, до складу якого увійшли представники відомих міжнародних і досвідчених українських компаній, повідомили в Міністерстві інфраструктури України. Реалізація проекту концесії в Херсонському морському порту впродовж 30...