• Головна
  • Зареєструвати громадське об’єднання на Херсонщині відтепер буде простіше
16:00, 19 липня 2016 р.

Зареєструвати громадське об’єднання на Херсонщині відтепер буде простіше

У Херсонській області запроваджено пілотний проект із забезпечення прийняття та видачі документів для державної реєстрації громадських формувань місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Працівники центрів надаватимуть послуги, як у фронт-офісі, тобто здійснюватимуть прийом заяви про реєстрацію громадського формування, скануватимуть копії документів, вноситимуть відомості у єдиний державний реєстр.

Рішення ж про реєстрацію або про відмову у реєстрації громадського об'єднання, про направлення документів на доопрацювання чи про залишення документів без розгляду прийматиме Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області.

Прийом документів місцевими центрами розпочнеться вже найближчими днями. Завдяки цьому буде полегшено процедуру реєстрації громадських об’єднань, оскільки тепер не буде необхідності їхати з пакетом документів безпосередньо до Херсона.

На території Херсонської області діють 4 місцеві центри:

  • Бериславський місцевий центр з надання БВПД, 74300, Херсонська обл., Берислав, вул. Рози Люксембург, 6а;
  • Голопристанський місцевий центр з надання БВПД, 75600, Херсонська обл., Гола Пристань, пров. Курортний, б. 7;
  • Каховський місцевий центр з надання БВПД, 74800, Херсонська обл., Каховка, вул. Велика Куликовська (колишня К. Маркса), 138; 
  • Херсонський місцевий центр з надання БВПД, 73026, Херсонська обл., Херсон, вул. Стрітенська (колишня Р. Люксембург), 7.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Херсон #регистрация #общественное объединение
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...