• Головна
  • В Херсоні перевіряють комунальну власність
19:42, 17 травня 2016 р.

В Херсоні перевіряють комунальну власність

Агенції розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад області продовжує роботу з перевірки комунального майна. Про це повідомляє "[email protected]".

«Наше завдання передусім – підказувати керівникам підприємств, де є приховані резерви, які питання по оформленню майна необхідно вирішити», — розповідає директор Агенції Ірина Литвинова.


Наразі, наприклад, виявлено факт арешту комунального майна про який ніхто навіть не підозрював.

«Мова йде про так званий Будинок офіцерів (вул.Перекопська,9), будівля є пам’яткою історії — це комунальний заклад «Обласний Палац культури». Ми готували матеріал до засідання постійної комісії обласної ради, і виявили факт арешту — на підставі постанови про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження виконавчої служби Суворовського району управління юстиції ще від 13.02.2004! Арешт здійснено на виконання рішення Суворовського районного суду від 11.2003 з метою забезпечення стягнення заборгованості — 244,64 грн, на користь ЖЕК-2 ЖБК Суворовського району з громадянина, який (яка) є власником домоволодіння за адресою Перекопська буд.155а і… буд.9», — розповіла Ірина Литвинова.


«Ми терміново розпочали роботу щодо з’ясування підстав для накладення арешту та його зняття. Судячи з усього, має місце технічна помилка, яка тягнеться з 2004 року», — відзначила керівник Агенції.


Ще один приклад того, як фахівці Агенції захищають інтереси територіальної громади. Під час проведення аналізу фінансово-господарської діяльності КЗ «Херсонський обласний навчально-курсовий комбінат агропромислового комплексу» виявилося, що в порушення "Порядку надання платних освітніх послуг" державними та комунальними навчальними закладами, до вартості навчання не включалися витрати на поточний ремонт та капітальні витрати, законодавчо встановлений розмір яких — 10% в межах вартості платної освітньої послуги. Це призвело до недоотримання коштів у сумі майже 166,5 тис.грн. «А ці кошти можна було витратити у 2014-2015 році на ремонт та придбання основних засобів. Той, хто був у приміщенні, де розташований комбінат, розуміє, наскільки це необхідно», — каже Ірина Литвинова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Херсон #комунальна власність
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...