Їхнє право на кохання поки не визнається державою. Харківська активістка — про шлюб з військовою, та навіщо Україні прайди
Партнерський матеріал
15:00
25 липня
З 25 по 29 квітня в Києві відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з боксу «Дзвони Чорнобиля» до 30-ти річчя вшанування пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи. Про це повідомляє "Херсонська Обласна Федерація Боксу".
В турнірі взяли участь представники Херсонської Обласної Федерації боксу – тренер Григорій Андріянов та його підопічний ОлексійЧубукін (52 кг, село Великі Копані).
В першому бої Олексій зустрівся з супротивником з Броварів. Впевнено його переміг та потрапив до фіналу. В фінальному поєдинку херсонський боксер переміг киянина.
В результаті перемоги Олексій Чубукін у ваговій категорії 52 кг отримав золоту медаль Всеукраїнського турніру.
Вітаємо зі здобуттям нагороди!