• Головна
  • Як херсонські студенти вчились писати гранти
22:44, 23 квітня 2016 р.

Як херсонські студенти вчились писати гранти

21 квітня Людмила Лук’янова – голова херсонського осередку УАСС,член ініціативної групи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, учасниця програми ERASMUS+ у м. Мінськ, Білорусь у Міськраді, провела лекцію зі студентського самоуправління. Вона доступно розкладала «тонну» корисної та важливої інформації для учасників проекту "Студенти в органах місцевого самоврядування", як то кажуть: «по поличкам».

Для кращого сприйняття і засвоєння знань, Людмила поділила лекцію на три блоки. Так, на першій «поличці» зручно вмостилися «основи студентського самоуправління». Зі студентами поділились наступною інформацією: з чого складається студентське самоуправління, як воно працює, як туди потрапити, а також горизонти, які відкриває участь у самоуправлінні.

 На другій «поличці» втиснувся блок під кодовою назвою «випадковості-невипадкові, або дороговказ у великому розмаїтті груп, організацій та програм». Присутні  з головою були занурені у справжній вир активної діяльності різноманітних об’єднань, починаючи з Херсона закінчуючи міжнародними організаціями.

 Наступна «поличка» стирала межі сприйняття та руйнувала стереотипи, бо розкривала небокраї можливостей участі у міжнародних організаціях, а також різноманітних освітніх програмах. Людмила розкрила  глибини сакральних знань, зокрема як зробити своє резюме насправді успішним, як легко впоратись з паперовим цунамі.

Цікаво, що Людмила під час свого виступу ілюструвала інформацію теоретичного характеру власним досвідом, що робило лекцію по-справжньому цікавою та корисною. Нагадаємо, що проект "Студенти в органах місцевого самоврядування" проводиться за ініціативою МО "Спектр.ЮА", керівник Кісельова Валентина.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стажування #органи місцевого самоврядування #Спектр.ЮА
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...